رپورتاژ آگهی: معرفی خدمتی نوین در کسب کار مهندسی (پلتفرم بسپاریم)

5 اسفند 1398 - 10:56
معرفی خدمتی نوین در کسب کار مهندسی (پلتفرم بسپاریم)

واژه برون سپاری برای ما ایرانی ها جدید نیست.در طول سال های گذشته بسیاری از مردم با این واژه مسیر زندگی و کسب و کار خود را تغییر داده اند. مثال های زیادی در این مورد وجود دارد که میتوان از سلمانی قدیم و  آرایشگاه جدید، آشپزی قدیم و رستوران های جدید، طبابت قدیم و پزشکی جدید و حتی شستن فرش ها در خانه تکانی های قبل عید قدیم و سپردن آن به افراد متخصص اسم برد..

همه ما همواره در طول زمان و به دلیل تغییر در سبک زندگی نیاز به افرادی داریم که اموری که قبلا خود به آنها رسیدگی میکردیم، به آنها بسپاریم و از انجام صحیح آن اطمینان داشته باشیم. در این انتخاب ها همیشه تخصص افراد ارجحیت داشته و داشتن حق انتخاب، موضوع  برون سپاری را شیرین تراز قبل کرده است.

موضوع مهندسی و مسایل مربوطه به آن یکی از مسایلی که تقریباً در تمامی ادوار تاریخی بر پایه تخصص و علم بوده است. در تمامی دست آورد های مهندسی همیشه رد پایی از ریاضی، هنر و زیبایی مشاهده میشود که همه دست به دست هم داده و اسم مهندس و مهندسی را بوجود آورده است.

در دهه های اخیر با رشد تکنولوژی و ابزار آلات صنعتی رنگ و لعاب جدیدی به این اسم داده شده و بر زیبایی و بهره وری این تخصص افزوده شده است. متخصصین نسل جدید با استفاده از این ابزار توانسته اند رویه اجرایی بهتری برای انجام کار ها و پروژه ها بوجود آورند. یکی از این مدل های جدید سازمان دهی افراد متخصص برای کار تیمی و اجرای هرچه بهتر پروژه ها می باشد. صد البته که این سازمان دهی هزینه های سرباری همچون مدیریت نیروی انسانی، تامین ابزار آلات فنی و... هم برای کارفرمایان و مجریان به همراه داشته است. در کنار همه این موارد میتوان به هزینه های گزاف و سربار اداری اشاره کرد.

در این جا قصد داریم شیوه جدیدی از انجام رویه کار که تلفیقی از برون سپاری و تخصص است را معرفی کنیم.

"بسپاریم" یک پلتفرم آنلاین برون سپاری در حوزه مهندسی است که در حال حاضر در چهار بخش عمران، معماری، برق و مکانیک فعالیت میکند.

شیوه کار بسپاریم به این صورت است که از یک طرف مجریان متخصص را شناسایی و سازماندهی میکند و از طرفی راه ارتباطی این مجریان با کارفرمایانی است که میخواهند با استفاده از نیروی متخصص و به دور از بروکراسی اداری و هزینه های سربار به انجام هرچه بهتر کارهای خود بپردازند را بوجود آورده است.

در بسپاریم مجریان، کارمندان دور کاری می باشند که با ثبت نام و معرفی تخصص خود آماده انجام خدمات مهندسی هستند و کارفرمایان نیز میتوانند با اطمینان کامل به تعریف پروژه های خود بپردازند.

پس از دریافت پیشنهاد از طرف مجریان، فرد مورد نظر را انتخاب و همکاری خود را به صورت کاملاً منظم و تخصصی آغاز کنند.

وظیفه این پلتفرم پس از اتصال کارفرما و مجری، نظارت بر نحوه رویه انجام کار می باشد و همچنین با تعهد به رعایت اصول امانت داری و استاندارد های موجود  به هرچه بهتر پیش رفتن این رویه ها کمک کند.

زیبایی تلفیق تخصص ها و برون سپاری مسیر جدیدی را برای کارفرمایان و مجریان بوجود آورده است که به دور از هیاهوی مصاحبه ها و هزینه های اداری و زمان های تلف شده در سازمان به انجام کارهای خود بپردازند.

این پلتفرم به زودی در بخش های دیگر مهندسی نیز به ارایه خدمات خواهد پرداخت.

تیم بسپاریم تشکیل شده از افرادیست که خود از دل صنعت مهندسی هستند و نیاز های این صنعت را درک نموده و با استفاده از استاندارد ها به تدوین قوانینی پرداخته اند و این قوانین را در قالب یک سامانه ارتباطی – کنترلی، گنجانده اند تا از دل این اتفاق یک بستر مطمین و بهینه برای انجام کارها و پروژه های مهندسی بوجود آید.

امید است با استفاده از این پلتفرم رویه انجام کارها در زمینه مهندسی بهینه تر و لذت بخش تر از قبل شود.

جهت آشنایی بیشتر با خدمات پلتفرم بسپاریم به این وبسایت مراجعه کنید.

سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
پارکینگ مجتمع تجاری
سلام وقت بخیر در مجتمع تجاری طبقه پارکینگ جزو زیربنای مجتمع محسوب میشود ممنون میشوم اگر اطلاعات دقیقی دارین راهنمائی بفرمائید با تشکر از مدیریت سایت
عکس کاربر
79پاسخ
مهندسی بیکارم، چه کنم؟
سلام وقت بخیر خدمت مهندسین و اساتید گرامی بنده 30 سالم هستش ، فارغ التحصیل عمران اجرایی از دانشکده ثامن الحجج مشهد . متاسفانه بنا به شرایط و کم کاری که داشتم تابحال نتونستم بصورت حرفه ای وارد بازار کار بشم، یک مدت هم از کار فاصله گرفتم و کار دیگه ای انجام میدادم. متاسفانه سابقه ی کاری زیادی هم ندارم ، مجموعا یکسال سابقه ی کار دارم که حدود 4 ماهش مربوط به یک شرکت بتن بوده که نمونه میگرفتم فقط و 8 ماهم سرپرست کارگاه و اجرا بودم که اونم مربوط به شرکت بتن و کارهای ترمیمی بوده . بعد از اون دیگه فعالیتی نداشتم . نرم افزاری به شدت ضعیفم ، و بدلیل فاصله ای که مدتی گرفتم خیلی از مباحث و فرمولا و من الحیث المجموع کلا باعث شده صفر صفر باشم و اعتماد به نفس ورود به بازار کار ازم گرفته بشه . حتی چندین جا هم برای مصاحبه رفتم ولی متاسفانه اکثرا بدلیل سابقه کم و .. قبول نمیکنن یا میگن باید رایگان بیای وایسی که برام مقدور نیست . خواستم خواهش کنم اگر امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید چه کاری انجام بدم و با این شرایط از کجا شروع کنم تا خودمو برسونم و کم کاری و خلاء که هست رو جبران کنم.
عکس کاربر
1پاسخ
تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی
با سلام تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی در امور اجرایی و حقوقی ،بخصوص در بحث اجرا در چیست؟ و آیا ممکن است دفتر را زیرمجموعه‌ی شرکت به حساب اورد یا خیر
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...