ویرایش 2018 نرم افزار SeismoBuild منتشر شد

3 خرداد 1396 - 18:51
ویرایش 2018 نرم افزار SeismoBuild منتشر شد

در این ویرایش زبان های اسپانیایی و ترکی به این نرم افزار اضافه شده است. علاوه براین در این ویرایش برخی از باگ های جزئی در ویرایش قبلی رفع شده است. لازم به ذکر است که در این ویرایش همچنان زبان های انگلیسی و ایتالیایی وجود دارند. نسخه جدید را می توان از بخش دانلود وبسایت دریافت کرد. به این ترتیب کاربران می توانند با مطالعه Help این نرم افزار با خصوصیلت آن بیشتر آشنا شوند. علاوه بر این به آن دسته از افرادی که نیاز به توضیحات بیشتر دارند، توصیه می شود در بخش انجمن سایت (forum)  ثبت نام و بحث های مربوطه را دنبال کنند. پیشنهاد پایانی به کاربران دنبال کردن ویدیوهای اموزشی این نرم افزار  در کانال یوتیوب Seismosoft است.

 

لینک دانلود نسخه 30 روزه ورژن 2018 نرم افزار با آیین نامه ASCE41

منبع

ترجمه شده توسط تیم خبری 808  

  اطلاعیه:

افرادی که تمایل به تهیه نسخه آکادمیک و رایگان نرم افزار های کمپانی SeismoSoft میتوانند درخواست خود را با ایمیل آکادمیک از طریق ایمیل support@Saze808.com برای ما ارسال بفرمایند تا موسسه 808 به عنوان نماینده رسمی کمپانی SeismoSoft در ایران نرم افزار های مربوطه را درر  اختیار علاقه مندان قرار دهد.

استفاده از نسخه یک ماهه رایگان با امکانات کامل در دوره جامع آموزش اصول محاسبات، بهسازی لرزه‌ای و طراحی عملکردی سازه‌ها

 

 مطالب مرتبط:

سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
تحلیل و مدل ساختمان بنایی غیرمصلح سنگی در سایزمواستراکت

در سایزمواستراکت میشه ساختمان بنایی غیرمصلح سنگی را تحلیل و مدل کنیم؟

ممنون

عکس کاربر
0پاسخ
آیا می‌توان الگوریتم بهینه سازی را به سایزمواستراکت لینک کرد؟
سلام وقت شما بخیر من دانشجوی ارشد و مشغول انجام پایان‌نامه هستم و استادم نرم افزار سایزمواستراکت را پیشنهاد کردند . اکنون من نیاز دارم که بدانم آیا این نرم‌افزار قابلیت دارد که یک رابط برنامه نویسی داشته باشد که کدهای برنامه نوشته شده را در تبادل با تحلیلی که انجام میدهد قرار دهد یا خیر؟ مثلا برای نرم افزار سپ قابلیت OAPI وجود دارد و میخواهم بدانم توی نرم افزار سایزمواستراکت چطوری میشه الگوریتم بهینه سازی را در تبادل با سایزمواستراکت قرار داد؟
عکس کاربر
0پاسخ
طراحی مهاربند کمانش تاب brb در SeismoStruct
سلام میخواستم بدانم امکان مدل کردن مهاربند brb با طول کوتاه در برنامه SeismoStruct وجود داره یا نه ؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...