بازدید از غرفه شرکت استرونگ هلد ایران (SHI)، تولید کننده و مجری سقفها و کفهای بتنی پیش تنیده و پس کشیده بخش دوم

02:00

بازدید از غرفه شرکت استرونگ هلد ایران (SHI)، تولید کننده و مجری سقفها و کفهای بتنی پیش تنیده و پس کشیده بخش دوم

بازدید از غرفه شرکت استرونگ هلد ایران (SHI)، تولید کننده و مجری سقفها و کفهای بتنی پیش تنیده و پس کشیده بخش دوم

شرکت استرونگ هلد ایران (SHI)، در سال ۱۳۵۶ و با هدف ایجاد و گسترش فناوری پیش تنیدگی در ایران تأسیس شده است و در حال حاضر با تکیه بر تجربه بیش از ۳۵ سال فعالیت در زمینه پیش تنیدگی توانسته است خود را بعنوان یکی از موفق ترین شرکتهای فعال زمینه فناوری پیش تنیدگی به اثبات برساند. شرکتهای STRONGHOD , VSL که دو شرکت معتبر و مطرح در عملیات تخصصی تنیدگی در جهان بوده و سابقه ای بیش از ۶۰ ساله در این امر دارند. بعد از سال ۱۹۹۰ این دو شرکت که زمانی رقیب یکدیگر بودند با هدف گسترش فعالیتها و انجام پروژه های بزرگ جهانی در یک مجموعه قرار گرفته و همگروه شده اند که ثمره این همکاری این است که هم اکنون شاهد این هستیم که نام این دو شرکت در اکثر پروژه های بزرگ جهانی مطرح است. شرکت استرونگ هلد ایران نیز به عنوان نماینده رسمی شرکتهای فوق، از بدو تأسیس با اکثر پیمانکاران بزرگ کشور همکاری داشته و در دو رشته اصلی عملیات تنیدگی و تهیه نئوپرین و درزانبساط ویژه پل ساخت .شرکت STRONGHOD فعالیت مستمر و درخشانی داشته است. ثمره این فعالیتها همکاری در ساخت بیش از 200 دستگاه پل در اقصی نقاط کشور، انجام عملیات تنیدگی برج میلاد، نجام عملیات دوختن دریچه های سدهای بزرگ همچون کرخه و کارون۳ و البته طراحی و اجرای ساختمان و برجهای با سیستم سقف پیش تنیده بوده است. شرکت استرونگ هلد ایران در اجرای عملیات تنیدگی از کابلهای شرکت FAPRICELLA ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان اروپائی انواع کابلهای تنیدگی استفاده می کند. که این موضوع با وجود مشکلاتی که در زمینه واردات کالا به کشور وجود دارد، توانسته است به یکی از رموز موفقیت این شرکت در زمینه کیفیت این عملیات حساس تبدیل شود. ضمناً شرکت استرونگ هلد ایران بعنوان نماینده رسمی شرکت NRS نروژ در ایران فعالیت دارد که این شرکت نروژی تولید کننده انواع شاریو، پوترلانسمان کنتری و تجهیزات خاص پلسازی می باشد. که در پروژه های بزرگی همچون پل سوم خرداد در شهر خرمشهر و پل کنارگذر شرقی اهواز از شاریو ساخت NRS استفاده شده است.

کیلو پیکو با هدف توسعه و تجاری سازی فناوری نانو توسط جمعی از فارغ التحصیلان و متخصصان این رشته در سال 1388 تاسیس گردید. با توجه به مشکلات موجود در صنعت ساختمان کشور و پتانسیل های نانوفناوری برای رفع این مشکلات، ارائه خدمات تحقیق و توسعه در اولویت فعالیت های شرکت قرار گرفت.  - See more at: http://kilo-pico.com/fa/%D8%AF%D8%B1...

آدرس وب سایت : www.strongholdiran.ir می باشد.

strong hold iran prestressed/precast & post tensioned concrete structures expert company in 16th international building and house new technologies fair which held on 2016 summer.

پکیج استثنایی 808

در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...