بیست و یکمین نشست انجمن ایرانی مهندسان محاسب ساختمان ،سه شنبه 13 اسفند

سلسله نشست های پرسش و پاسخ های تخصصی انجمن ایرانی مهندسان محاسب ساختمان ، سه شنبه انتهای هر ماه و با حضور مهندسان محاسب عضو انجمن در محل دفتر انجمن برگزار میگردد.

در این نشست ها گروه آموزشی 808 نیز مفتخر است تا از فرصت 30 دقیقه ای برای ارائه تعدادی از مقالات تحلیلی آموزشی منتشر شده در سایت برخوردار باشد و این فرصت را به انتخاب مدیریت گروه 808 در هر نشست به یکی از اعضای اصلی تیم آموزشی 808 اختصاص دهد تا طی آن به بررسی تخصصی تر مقالات آموزشی که در سایت ارائه داده اند بپردازند.

همچنین ضبط و پخش چکیده سخنرانی ها در قالب رادیو 808 به عهده این گروه میباشد تا پس از برگزاری هر نشست با انتشار نسخه صوتی مطالب مطرح شده در هر نشست در قالب شماره ای از رادیو 808 ، بتوانیم مهندسان محاسب کشور را از مطالب ارائه شده در این نشست ها مطلع سازیم.

با توجه به پیشنهاد اطلاع رسانی خبر این نشست ها از سوی انجمن به وبسایت Civil808  ، مقدمات دعوت سایر میهمانان غیر عضو انجمن در این نشست ها به 808 سپرده شده است لذا کاربران محترم وبسایت Civil808 می توانند در اولین نشست پیش رو که در تاریخ سه شنبه 13 اسفند ماه ، ساعت 15:30برگزار می شود حضور به عمل رسانند و با شرکت در بحث های دو طرفه پرسش و پاسخ سوالات تخصصی خود را پیرامون مباحث تخصصی محاسبات سازه ها مطرح کنند.

مکان : خیابان سئول،خیابان 12 متری اول،بن بست شبنم،شماره 8

 

اهم موضوعاتی که در جلسه این هفته بررسی میگردد عبارتست از:


 

مطالب مرتبط:

 » رادیو 808-شماره 53-سخنرانی های بیستمین نشست انجمن ایرانی مهندسان محاسب

 » رادیو 808-شماره 45-مصاحبه با هیئت مدیره انجمن ایرانی مهندسان محاسب ساختمان

 » اطلاعیه: ارسال ابهامات موجود در خصوص پیشنویس استاندارد2800 به 808 تا حداکثر 15دی

» مجموعه نشست های ماهیانه انجمن ایرانی مهندسان محاسب ساختمان ، سه شنبه ساعت

  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

    هر آنچه در رابطه با یک موضوع تخصصی می خواهید ( فیلم، عکس، مقاله، اخبار و ... )، فقط در یک صفحه

    صفحه اصلی دانشنامه