دانلود چهارمین وورکشاپ ، آمادگی کنکور ارشد عمران،دکتر نادر فنائی-سه شنبه 7 شهریور91

چهارمین جلسه از وورکشاپ تخصصی مهندسی عمران با موضوع آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد عمران ، با حضور جناب دکتر نادر فنائی :

لینک مستقیم ورود به کلاس روز سه شنبه 7 شهریور 1391 ساعت 22

دانلود فیلم

دانلود جزوه

 

 

دانلود فیلم تا 48 ساعت از اتمام برگزاری کلاس قابل استفاده میباشد و پس از آن به طور خودکار فایل از روی مسیر لینک حذف خواهد شد.

به اطلاع دانشجویان آموزشگاه مجازی 808 رسانده می شود که گروه آموزشی 808 به دلیل قرار داشتن در زمان آماده سازی برای آزمون کنکور ارشد عمران، وورکشاپ روز سه شنبه 7 شهریور ماه را به سمینار آنلاین آشنایی با منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران اختصاص داده است. دانشجویان آموزشگاه مجازی 808 می توانند سوالات تخصصی خودشان در این ارتباط را مستقیما از مولف و مدرس صاحب نام این کنکور در روز سه شنبه 7 شهریور ساعت 22-23 به صورت آنلاین بپرسند و جواب را از استاد فنائی دریافت کنند.

توجه:

 • این وورکشاپ با ظرفیت محدود برگزار می شود و برای اینکه امکان استفاده از کلاس برای شما فراهم شود لازم است از ساعت 21 روز سه شنبه 7 شهریور که لینک ورود به کلاس فعال می شود برای حضور در کلاس مجازی 808 حضور به عمل رسانید.
 • برای آنکه امکان مشاهده واضح تر تصویر استاد برایتان فراهم شود میبایست از حداقل سرعت اینترنت ADSL 128 کیلوبایت بر ثانیه برخوردار باشید، بدیهیست چنانچه سرعت اینترنت شما پایین تر از این میزان باشد در مشاهده و گوش دادن به صدای کلاس دچار مشکل خواهید شد.
نام دوره مدرس و رزومه
روز برگزاری
آشنایی با محاسبات پروژه های تخصصی(سازه فضاکار-آنالیز پایداری) مجتبی اصغری یکشنبه
آشنایی با مفاهیم طراحی سازه های فولادی وحیده طباخها دوشنبه
آشنایی با مقاهیم پایه ای مقاومت مصالح
نفیسه شهبازی مجد چهارشنبه
آشنایی با نرم افزار های مهندسی راه (Land , Civil3D) بابک فرهمند شاد شنبه
آشنایی با نرم افزار های سازه و زلزله (SAP-ETABS) محمد منتظری پنجشنبه
سمینار ها و وورکشاپ های هفتگی اساتید و شرکت ها
سه شنبه
برای مشاهده آنلاین جزوات و ایبوک سایت نیاز به نصب آخرین نسخه های فلش پلیر دارید.

توجه:

 • کلیه کلاس ها بین ساعات 22 تا 23 هر شب  و هفتگی در ده جلسه تا اواسط مهرماه برگزار می شود.
 • برای استفاده از کلاس ها نیازی به تنظیمات خاص یا سرعت خاصی از اینترنت بر روی سیستم هایتان نیست تنها لازم است برخی تنظیمات از قبیل سیستم صوتی و تصویری سیستمتان از قبل انجام شده باشد تا بتوانید از صدا و احیانا تصویر ویدئویی اساتید(بسته به سرعت اینترنتتان) استفاده کنید.
 • دانشجویان می توانند از بعد از اتمام زمان برگزاری کلاس با کلیک مجدد بر روی لینک ورود، از نسخه ضبط شده کلاس آنلاین بازدید کنند. لینک دانلود هر کلاس حداکثر تا 24 ساعت پس از برگزاری کلاس در سایت قرار خواهد گرفت.
 • استفاده از کلیه خدمات آموزشگاه مجازی 808 تا انتهای ترم تابستان 91 رایگان میباشد.
 • کلاس ها نیم ساعت قبل از شروع تایم کلاس جهت ورود دانشجویان باز خواهد بود، ظرفیت کلاس ها محدود میباشد (هر کلاس 25 نفر) بنابراین دانشجویانی که بر حسب اولویت ثبت نام، موفق به ورود به کلاس ها شده اند می توانند از کلاس ها استفاده کنند.
 • کلاس ها از ساعت 21:30 دقیقه جهت ورود دانشجویان باز خواهد بود تا حد نصاب کلاس تا راس ساعت 22 تکمیل شود و دانشجویان نیز با تست امکانات سخت افزاری سیستم خود آماده شروع کلاس در ساعت 22 شوند.
 • چنانچه در استفاده از سایت آموزشگاه دچار اشکال فنی شدید حتما توضیحات ارائه شده در این فایل را مشاهده فرمایید.
 • همچنین می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل در استفاده از محیط آموزشگاه از طریق اطلاعات قرار داده شده در این صفحه با ما تماس حاصل فرمایید.
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .