ثبت نام دوره آموزشی10جلسه ای«تحلیل غیرخطی و بهسازی لرزه ای سازه ها» -مهندس تنباکوچی

آموزشگاه مجازی 808 در ترم پاییز و زمستان 91 برگزار می کند:

ثبت نام دوره آموزش جامع تحلیل غیرخطی و بهسازی لرزه ای سازه ها در Sap و Etabs

مدرس: مهندس رضا تنباکوچی 

خبر مربوط به مصاحبه رادیو 808 با جناب مهندس تنباکوچی-پخش: جمعه 13 مرداد1391

اولین جلسه ورکشاپ های آموزشگاه مجازی 808 -آشنایی با انواع روش های تحلیل خطی و غیر خطی

توضیحات دوره:

این دوره به مدت 120 ساعت به صورت حضوری در تهران برگزار میگردد که قسمت اول آن ( شامل مفاهیم اولیه ) به مدت 20 ساعت با سرفصل های زیر به صورت مجازی و انحصارا در آموزشگاه مجازی 808 برگزار خواهد شد:

 • اعضای سازه ای اصلی و غیراصلی
 • فلسفه روش طراحی بر اساس عملکرد
 • سطوح عملکرد کل ساختمان
 • سطوح خطر زلزله
 • اهداف بهسازی
 • سطوح اطلاعات و ضریب آگاهی
 • انواع مقاومت مصالح
 • توضیح روش تحلیل استاتیکی غیرخطی Pushover

ملاحظات :

1- چنانچه شرکت کنندگان در دوره مجازی مایل باشد میتواند با شرکت در دوره حضوری ، مطالب را به طور کامل آموزش ببیند در این صورت با شرکت در این دوره مجازی و دریافت گواهی شرکت در دوره از 808 ، مدت آموزش در دوره حضوری به مدت 20 ساعت کاهش میابد.

2- شهریه آموزش برای هر یک از شرکت کنندگان در این دوره آموزش مجازی بازای 20 ساعت تدریس 100 هزار تومان میباشد.

3- حداکثر تعداد شرکت کنندگان در دوره آموزش ، 25 نفر و حداقل آن 15 نفر میباشد.

4- زمان نهایی جلسه آموزش میتواند از بین زمانهای زیر با رای اکثریت دانشجویان ثبت نام کننده در دوره تعیین می شود.انتخاب گردد: (جلسات 2 ساعت در هفته میباشد)

 • 4-1- سه شنبه ساعت 22-20 (پیشفرض)
 • 4-2- سه شنبه ساعت 13-11
 • 4-3- پنجشنبه 00:30 – 22:30

5-  اولین جلسه این دوره در تاریخ سه شنبه 30 آبان 1391 میباشد.پس از پیش ثبت نام و تکمیل مشخصات متقاضیان ورود به دوره چنانچه دوره در حداکثر 10 روز کاری پیش رو به ظرفیت رسید با ارسال پیامک به متقاضیان شرکت در دوره که قبلا ازاین طریق پیش ثبت نام را با انتقال آنلاین وجه انجام داده اند اطلاع رسانی می شود. بدیهیست چنانچه دوره ها به ظرفیت نهایی نرسید یا ظرفیت یک گروه تکمیل شد و به هر نحو امکان باز کردن گروه دوم میسر نشد با اطلاع به خریدار، وجه واریزی به حساب وی به طور آنلاین حداکثر تا 15 روز کاری آینده انتقال خواهد یافت.

جلسه اول این دوره در تاریخ سه شنبه 30 آبان 1391 ساعت 20-22 برای شرکت کنندگان به صورت رایگان مباشد:

دانلود فیلم

دانلود جزوه

 

 

توضیح: به جهت برخی مشکلات فنی پیش آمده در اجرای جلسه اول این کلاس، در تاریخ سه شنبه 7 آذر 1391 -ساعت 20-22 جلسه اول این کلاس مجددا به صورت رایگان از طریق لینک زیر تجدید می شود:

لینک ورود

 

 

توضیح پیش ثبت نام: جهت ثبت نام نیاز به تکمیل فرم خرید آنلاین زیر به منظور پیش ثبت نام در دوره مربوطه است برای این منظور لازم است متقاضیان شرکت در دوره پس از کلیک بر روی نام دوره مورد نظر اقدام به خرید آنلاین و سپس پیش ثبت نام در دوره مربوطه نمایند.برای این منظور پس از کلیک بر روی نام فایل به صفحه درج مشخصات خریدار برای فروش آنلاین فایل منتقل خواهید شد که با پر نمودن اسم واقعی و شماره تلفن همراه و ایمیل خود  و سپس انتقال به درگاه اینترنتی زرین پال با انتقال آنلاین وجه به حساب بانکی ذکر شده بلافاصله ایمیل خودکاری از سوی وبسایت 808 دریافت خواهید کرد که به پیوست آن مشخصات لینک ورود به کلاس  و توضیحات تکمیلی در این ارتباط آمده است.

پیش ثبت نام

 

توجه:

 • کلیه کلاس های ترم پاییز به صورت یک جلسه در هفته و کلا در ده جلسه دو ساعته برگزار می شود که از ابتدای آذر ماه شروع شده و تا اواسط ترم زمستان به طور می انجامد.
 • برای استفاده از کلاس ها لازم است تا دانشجویان با حداقل سرعت اینترنت ADSL- 128 کیلوبایت بر ثانیه به اینترنت متصل شوند و برخی تنظیمات از قبیل سیستم صوتی و تصویری سیستم هایشان از قبل انجام شده باشد تا بتوانند از صدا و تصویر ویدئویی اساتید بدون قطع و وصل شدن استفاده مطلوب تری کنند.
 • دانشجویان برای آنکه امکان سوال و جواب شفاهی با استاد را داشته باشند لازم است از قبل از شروع دوره نسبت به خرید یا تست لوازم صوتی شامل اسپیکر و میکروفون سیستم های خود اقدامات لازم را انجام دهند.
 • دانشجویان می توانند از بعد از اتمام زمان برگزاری کلاس با کلیک مجدد بر روی لینک ورود، از نسخه ضبط شده کلاس آنلاین بازدید کنند.
 • پس از اتمام دوره کل فیلم های دوره به همراه جزوات و  اطلاعات جانبی مرتبط با دوره در  1DVD به همراه گواهینامه چاپ شده حاوی اعتبار گذراندن دوره توسط دانشجو به آدرس دانشجو به طور رایگان پست می شود.
 • به شرکت کنندگان در دوره گواهینامه معتبر آموزشی بین المللی اهدا خواهد شد. این گواهینامه با همکاری شرکت معتبر بین المللی  lloydstec   و پس از اخذ آزمون نهایی انتهای دوره و ارزشیابی حضور فعال در دوره به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد. یک نمونه از این گواهینامه های آموزشی را می توانید از این لینک مشاهده کنید.
 • لینک ورود به کلیه کلاس ها 30 دقیقه قبل از شروع تایم کلاس جهت ورود دانشجویان باز خواهد بود، تا دانشجویان با تست امکانات سخت افزاری سیستم خود آماده شروع کلاس در راس ساعت از قبل تعیین شده شوند .
 • نام کاربری هر فرد در کلاس مجازی میبایست حتما نام و نام خانوادگی باشد که در فرم ثبت نام آنلاین پر نموده است در غیر اینصورت گواهینامه گذراندن دوره به شرکت کننده اهدا نخواهد شد.
 • به دلیل یکی از ویژگی های مهم آموزش مجازی که همان امکان سوال و جواب نا محدود استاد و دانشجویان است برای اینکه از کیفیت کلاس کاسته نشود کلاس ها با حداقل ظرفیت 15 نفر و حداکثر ظرفیت 25 نفر تشکیل خواهند شد.
 • چنانچه در استفاده از سایت آموزشگاه دچار اشکال فنی شدید حتما توضیحات ارائه شده در این فایل را مشاهده فرمایید.
 • همچنین می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل در استفاده از محیط آموزشگاه از طریق اطلاعات قرار داده شده در این صفحه با ما تماس حاصل فرمایید.

 


مطالب مرتبط:

سوالات مرتبط
عکس کاربر
140پاسخ
خمش تیر بلند در عرض
سلام . میخواستم فرمول و علت خم نشدن تیر بلند از عرض رو بپرسم. مثال: چرا خطکش نازک معمولی از عرض نازکش سریع با فشار بسیار کمی خم میشه ولی در عرض بیشترش اصلا خم نمیشه
عکس کاربر
0پاسخ
نحوه اختصاص مفصل فایبر به دیوارهای برشی چگونه است؟
در تعریف مفصل فایبر به دیوارهای برشی بایستی دو مفصل تعریف شود، یکی برای مقطع بتنی و یکی برای میلگردها. مشخصات مفصل میلگردها بایستی به چه صورت باشد؟ در صورت انتخاب گزینه specified rebar layout تنظیمات باید چطور تعریف شود؟
عکس کاربر
0پاسخ
مشاوره در زمینه ساختن ماکت و سازه مذهبی
سلام.می خوایم برای ایام فاطمیه یه موکب تقریباً بزرگ درست کنیم و در کنارش یه سری از مکان ها و حادثه ها رو با کمترین هزینه و طبیعی بودن به تصویر بکشیم.کسی می تونه مشاوره بده در این زمینه ؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .