اطلاعیه مهم: به دانشگاه برمی‌گردیم! مختصری بر شرح علت پایین بودن اجباری 5 روزه وبسایت 808!

به دانشگاه برمی‌گردیم به مناسبت شروع سال تحصیلی دانشگاهی ثبت نام در دوره های آموزشی 808 تا 40% تخفیف
به دانشگاه برمی‌گردیم به مناسبت شروع سال تحصیلی دانشگاهی ثبت نام در دوره های آموزشی 808 تا 40% تخفیف

با سلام خدمت کاربران محترم وبسایت 808

در ابتدای هفته سرور وبسایت 808 با یک حمله ای خرابکارانه از گروهی هکر ناشناس روبرو شد که جهت حل آن متاسفانه  به مدت 5 روز سایت از لحاظ فنی پایین بود.ضمن عذرخواهی از شما بابت وقفه به وجود آمده در عملکرد وبسایت خوشبختانه هم اینک با تلاش شبانه روزی تیم فنی برنامه نویسی 808، مشکل حفره های امنیتی سایت به طور کامل رفع گردید تا هم اکنون با انرژی و قدرت بیشتر  و برنامه های متنوع تر از گذشته برای خدمت رسانی به شما کاربران محترم آماده باشیم.

باور ما در 808 ایجاد نه فقط یک کسب و کار بلکه خلق شبکه ای بزرگ  و مستقل از متخصصان صنعت ساختمان کشور همسو با آخرین به روز رسانی های این صنعت در لبه دانش روز دنیا میباشد.

مطمئن باشید هیچ اتفاقی ما را از مسیرمان که 12 سال از شروع آن میگذرد دور نمیکند بلکه فقط به انگیزه و باور ما در ایجاد تحولی در صنعت ساخت و ساز کشور اضافه میکند.

به همین منظور جشنواره ای با عنوان "به دانشگاه برمیگردیم" تدارک دیدیم که هم میتواند یک معنی آن به دانشگاه 808 بر میگردیم باشد و هم همزمانی دارد به شروع سال تحصیلی دانشگاهی

تا 7 مهر ماه میتوانید در کلیه دوره های آموزشی 808 با 30% تخفیف ثبت نام بفرمایید. چنانچه عضو VIP سایت هم باشید میتوانید از 10% تخفیف مربوط به اعضای VIP نیز برخوردار شوید.

ورود به صفحه اصلی آموزشگاه

همچنین 50% تخفیف برای تمدید عضویت یکساله VIP  تا 7 مهر در نظر گرفته ایم تا بتوانید از حداکثر تخفیف ارائه شده ما در سایت برخوردار باشید:

اطلاعات بیشتر

خوشحالیم در کنار شما هستیم.

با احترام 

مجتبی اصغری

مدیریت موسسه 808 

درباره نویسنده
عکس‌های mojtaba808

مجتبی اصغری سرخی

مجتبی اصغری هستم ، پژوهشگر،محقق و نویسنده حوزه صنعت ساختمان ، دیوانه ای که فکر میکند میتواند دنیا را تغییر دهد ، علاقه عجیبی به وب و IT دارم. از درون دانشگاه متوجه به علاقه همزمان تکنولوژی و مهندسی عمران در خودم شدم و سعی کردم در حرفه آینده خودم این دو علاقه مندی رو با دو توانایی دیگرم در آموزش و کارآفرینی ادغام کنم و ماحصل اون شد 808 (از مهر ماه 86) و امروز امیدوارم تونسته باشم در صنعت ساختمان کشورمون با کمک همکارانم در شبکه اجتماعی 808 تغییری ایجاد کرده باشم.
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

  تقویم آموزشی

  31 مرداد 1399
  دبیرخانه دائمی کنگره
  18 شهريور 1399
  مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
  18 شهريور 1399
  مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
  1 آبان 1399
  مرکز مطالعات و تحقیقات علوم و فنون بنیادین در جامعه
  18 آبان 1399
  کمیته ملی سدهای بزرگ ایران
  20 آبان 1399
  انجمن مکانیک سنگ ایران
  10 بهمن 1399
  انجمن بتن ایران

  موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

  پکیج استثنایی 808