اکتیو شو! طرح تشویقی کاربران فعال 808: معرفی دانش آموختگان برتر به صورت هفتگی با اهدای امتیازات ویژه

اکتیو شو! طرح تشویقی کاربران فعال 808: معرفی دانش آموختگان برتر به صورت هفتگی با اهدای امتیازات ویژه
اکتیو شو! طرح تشویقی کاربران فعال 808: معرفی دانش آموختگان برتر به صورت هفتگی با اهدای امتیازات ویژه

به جهت جذب مشارکت بیشتر مهندسان در مباحثات علمی صنعت ساختمان کشور طرحی ویژه کاربران 808 در نظر گرفته ایم که طی آن از این پس قصد داریم هر هفته آموزنده های برتر هفته را بر اساس امتیاز های جمع آوری شده توسط این افراد شناسایی  و امتیاز هایی برای این افراد در نظر بگیریم به علاوه پروفایل های این دسته از افراد را به صورت عمومی از طریق وبسایت و شبکه های اجتماعی 808 جهت تشویق سایر مهندسان صنعت ساختمان کشور اطلاع رسانی کنیم. 

آنچه منجر به افزایش اعتبار شما در این طرح  و معرفی شما به عنوان آموزنده برتر میشود:

  1. انتشار محتوای تولیدی رایگان در بخش های مختلف سایت از قبیل گالری و مقالات تحلیلی (هر انتشار محتوا= یک امیتاز)
  2. شرکت در دوره های آموزشی یا تهیه محصولات آموزشی (هر خرید یک امتیاز)
  3. مشارکت در بخش پرسش و پاسخ وبسایت یا اپلیکیشن 808 پلاس (هر ایجاد سوال یا پاسخ به سوالات موجود= یک امتیاز)
  4. تکمیل 100% پروفایل ، منظور کامل بودن پروفایل از قبیل عکس پروفایل با عکس حقیقی خود فرد و کامل بودن مشخصات حقیقی و قسمت تخصص های درون پروفایل است. (جمعا = یک امتیاز)
  5. کامل بودن بخش های درونی پروفایل (از قبیل بخش نشان شده ها ، بخش روابط من و ... با حداقل یک آیتم) (جمعا = یک امتیاز)

افرادی که از بین جمعا 5 امتیاز فوق حداقل 3 امتیاز را کسب کرده باشند شامل این طرح میگردند

امتیاز ویژه:

به رسم هدیه پروفایل این دسته از کاربران به مدت یک ماه رایگان  به VIP  ارتقا خواهد یافت. جهت اطلاع از مزایای ارتقا پروفایل کاربران به VIP این صفحه از وبسایت را مطالعه بفرمایید.

توجه: در مورد بند 4 چنانچه قبلا از امتیاز تکمیل 100% پروفایل و برخورداری رایگان از یکماه تمدید عضویت به VIP برخوردار نشده بودید در این طرح برای شما دو ماه ارتقای عضویت به VIP منظور میگردد.

 همچنین لازم به ذکر است این طرح شامل کلیه کاربرانی که از ابتدا تاکنون در وبسایت 808 عضو میباشند نیز میگردد.

 و اما این طرح چه مزایای برای ایندسته از کاربران دارد:

اطلاع رسانی کاربران فعال در شبکه های اجتماعی با درج آدرس پروفایل این افراد منجر به افزایش شبکه دوستان این فرد میشود و به علاوه در لیست روابط سایر کاربران این دسته از کاربران در لیست پیشنهادات برای دوستی و ارتباط بالاتر از سایر کاربران دیگر سایت معرفی میگردند. فراموش نکنید در دنیای متخصصان امروز متمایز بودن به روش پرسنال برندیگ جه تاثیرات مثبتی میتواند در کسب و کار فعلی شما بگذارد!

مطالب مرتبط:

درباره نویسنده
عکس‌های Civil808-Admin

مدیریت محتوای سایت

امیدواریم توانسته باشیم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمان با کمک همکارانمان در گروه آموزشی 808 تغییری ایجاد کنیم.در این راه میتوانید با حمایت و همکاریتان ما را دلگرم سازید.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
پارکینگ مجتمع تجاری
سلام وقت بخیر در مجتمع تجاری طبقه پارکینگ جزو زیربنای مجتمع محسوب میشود ممنون میشوم اگر اطلاعات دقیقی دارین راهنمائی بفرمائید با تشکر از مدیریت سایت
عکس کاربر
79پاسخ
مهندسی بیکارم، چه کنم؟
سلام وقت بخیر خدمت مهندسین و اساتید گرامی بنده 30 سالم هستش ، فارغ التحصیل عمران اجرایی از دانشکده ثامن الحجج مشهد . متاسفانه بنا به شرایط و کم کاری که داشتم تابحال نتونستم بصورت حرفه ای وارد بازار کار بشم، یک مدت هم از کار فاصله گرفتم و کار دیگه ای انجام میدادم. متاسفانه سابقه ی کاری زیادی هم ندارم ، مجموعا یکسال سابقه ی کار دارم که حدود 4 ماهش مربوط به یک شرکت بتن بوده که نمونه میگرفتم فقط و 8 ماهم سرپرست کارگاه و اجرا بودم که اونم مربوط به شرکت بتن و کارهای ترمیمی بوده . بعد از اون دیگه فعالیتی نداشتم . نرم افزاری به شدت ضعیفم ، و بدلیل فاصله ای که مدتی گرفتم خیلی از مباحث و فرمولا و من الحیث المجموع کلا باعث شده صفر صفر باشم و اعتماد به نفس ورود به بازار کار ازم گرفته بشه . حتی چندین جا هم برای مصاحبه رفتم ولی متاسفانه اکثرا بدلیل سابقه کم و .. قبول نمیکنن یا میگن باید رایگان بیای وایسی که برام مقدور نیست . خواستم خواهش کنم اگر امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید چه کاری انجام بدم و با این شرایط از کجا شروع کنم تا خودمو برسونم و کم کاری و خلاء که هست رو جبران کنم.
عکس کاربر
1پاسخ
تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی
با سلام تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی در امور اجرایی و حقوقی ،بخصوص در بحث اجرا در چیست؟ و آیا ممکن است دفتر را زیرمجموعه‌ی شرکت به حساب اورد یا خیر
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .