مقاله تحلیلی: ۷ پروژه مهندسی عمران که بریتانیا را متحول ساخت

مقاله تحلیلی: ۷ پروژه مهندسی عمران که بریتانیا را متحول ساخت

بریتانیا امروزه مملو از پروژه‌های مهندسی عمران است. دولتمردان و صنعت گران در تلاش‌اند زیرساخت‌هایی متناسب با قرن ۲۱ در این کشور ایجاد نمایند. هرچند که تمرکز اولیه برای اجرای بسیاری از پروژه‌های بزرگ مربوط بر روی شهر لندن بوده (پروژه‌هایی نظیر ... و ...)، اما امروزه شاهد وارد عمل شدن دیگر بخش‌های بریتانیا نیز هستیم.

این امر فراهم شدن تعداد زیادی موقعیت شغلی را برای مهندسان به ارمغان آورده است. انجمن مهندسان عمران (ICE) نیز در هفته جاری به‌منظور توسعه این حرفه کمپینی برای معرفی پروژه‌های در دست احداث در بریتانیا که منافع جوامع محلی را در این کشور به دنبال خواهد داشت، آغاز نموده است.

Nick Baveystock رئیس انجمن ICE می‌گوید: «مهندسی عمران ستون فقرات جوامع ما را شکل می‌دهد. این حرفه از ما در برابر سیل محافظت می‌کند، کیفیت و بهداشت آب آشامیدنی ما را تضمین می‌نماید، روش هوشمندانه‌ای برای بازیافت و استفاده مجدد از مواد زائد ابداع کرده و جاده‌ها، خطوط راه‌آهن، فرودگاه‌ها و بندرهایی برایمان می‌سازد که به‌موجب آن‌ها قادر به‌جا به‌جایی و برقراری ارتباط با سایر مناطق هستیم؛ به‌عبارت‌دیگر، این حرفه جهانی که در آن زندگی می‌کنیم را شکل می‌دهد.»

ما ۷ مورد از جالب‌ترین و حیرت‌آورترین طرح‌های کمپین این است مهندسی عمران را انتخاب کرده‌ایم تا بتوانید اطلاعاتی را در خصوص فعالیت‌های مربوط رشته مهندسی عمران و نیز شرکت‌هایی که می‌توانید برای کار در آن‌ها اقدام نمایید، به دست آورید.

 

دریافت فایل کامل مقاله :

7_civil_engineering_projects_transforming_uk_2.pdf

 

منبع :+

ترجمه شده توسط تیم خبری 808 

اگر دوست دارید به تیم خبری 808 بپیوندید، با ما تماس بگیرید.

فایل
درباره نویسنده
عکس‌های یلدا رحمتی

یلدا رحمتی

تحصیلات کارشناسی را در رشته عمران در دانشگاه صنعتی امیر کبیر گذرانده و مدرک کارشناسی ارشد را در گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل از دانشگاه صنعتی شریف اخذ نموده ام. برای ادامه تحصیل در خارج از کشور اقدام کرده ام.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
46پاسخ
تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی
با سلام تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی در امور اجرایی و حقوقی ،بخصوص در بحث اجرا در چیست؟ و آیا ممکن است دفتر را زیرمجموعه‌ی شرکت به حساب اورد یا خیر
عکس کاربر
1پاسخ
صلاحیت مهندس محاسب
سلام و احترام من کاردانی پیوسته رشته ساختمان دارم در حال گذراندن کارشناسی عمران اجرایی اگر کارشناسی ارشد سازه یا زلزله بخوانم صلاحیت محاسبه تعلق خواهد گرفت؟
عکس کاربر
1پاسخ
پکیج آموزشی صفر تا صد کارشناسان دفاتر فنی شرکتهای عمرانی
آموزش صفر تا صد کارشناسان دفاتر فنی شرکتهای عمرانی رو چطور تهیه کنم؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

    تقویم آموزشی

    موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

    پکیج استثنایی 808