مقاله تحلیلی :فکر و قضاوت مهندسی

مقاله تحلیلی :فکر و قضاوت مهندسی

در این مجموعه چهارمین پایه و آخرین پایه از مجموعه‌ها را ارائه خواهم کرد ("THE IDEA" دسامبر 2015؛ "THE FUTURE" ژانویه 2016؛ "AN ANALYSIS" فوریه 2016). من از شما می خواهم که قضاوت مهندسی (EWT) را همانند متدهای رسمی و معتبری که در مورد انطباق با یک محیط دائماً در حال تغییر (با دیدی اجمالی) با متغیرها و انتخاب‌های متنوع که باید بهترین و ایمن ترین آنها را برگزینیم، در نظر بگیرید. من در این مورد بر روی دو منبع تأکید دارم: ENGINEERS AND IVORY TOWERS که مولف آن HARDY CROSS در سال 1952 می‌باشد و WHY SUCCESS ALWAYS STARTS WITH FAILURE که مولف آن TIM HARFORD در سال 2011 می‌باشد. CROSS یکی از مهندسان مشهور و بنام (ایده توزیع لنگر) در اواسط قرن بیستم می باشد و HARFORD یک اقتصاددان معاصر می‌باشد.

 

 

 

دریافت مقاله : 

ewt01.pdf

منبع :+

ترجمه شده توسط تیم خبری 808 

اگر دوست دارید به تیم خبری 808 بپیوندید، با ما تماس بگیرید

پیوستاندازه
PDF icon node_8830-ewt01.pdf305.33 KB
فایل
درباره نویسنده
عکس‌های soroosh

هاشم شهاب لواسانی

کارشناس دفتر فنی هستم و علاقمند به اقتصادی کردن پروژه ها هستم. در کنار کار اصلی خودم به ترجمه مقالات و متون تخصصی رشته عمران علاقه دارم.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
26پاسخ
تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی
با سلام تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی در امور اجرایی و حقوقی ،بخصوص در بحث اجرا در چیست؟ و آیا ممکن است دفتر را زیرمجموعه‌ی شرکت به حساب اورد یا خیر
عکس کاربر
1پاسخ
صلاحیت مهندس محاسب
سلام و احترام من کاردانی پیوسته رشته ساختمان دارم در حال گذراندن کارشناسی عمران اجرایی اگر کارشناسی ارشد سازه یا زلزله بخوانم صلاحیت محاسبه تعلق خواهد گرفت؟
عکس کاربر
1پاسخ
پکیج آموزشی صفر تا صد کارشناسان دفاتر فنی شرکتهای عمرانی
آموزش صفر تا صد کارشناسان دفاتر فنی شرکتهای عمرانی رو چطور تهیه کنم؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

    تقویم آموزشی

    موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

    پکیج استثنایی 808