مقاله تحلیلی : دعوت به نوآوری

مقاله تحلیلی : دعوت به نوآوری

ایجاد فرهنگ نوآوری در سطوح بالا در مقایسه با ایجاد خلاقیت به زمان بیشتری نیاز دارد.

مدیران اکثر سازمان ‌ها و مؤسسات به خوبی می ‌‌دانند که توانایی ارائه مداوم طرح ‌های نوآورانه یکی‌ از محدود مزیت‌ های رقابتی باقی‌ مانده در عصر اقتصاد نوین است. صنعت تولید فولاد نیز از این قاعده مستثنی نیست.

طبق گفته Bill Addis نویسنده مقاله خلاقیت و نوآوری: مهندسان سازه در مرحله طراحی، تلاشی بیش از حد نیاز برای اطمینان از پایداری سازه در مقابل بارهای سنگین صرف می ‌‌نمایند. در حالی‌ که باید نسبت به عملکرد مؤثرتر سازه و کاهش احتمال تجاوز از بودجه زمانی‌ و مالی پروژه اقدام نموده و به این منظور اختیارات و قدرت بیان بیشتری برای مهندسان معمار قائل شوند. نوآوری در هر کدام از این زمینه‌ ها       می‌‌ تواند ارزشمند باشد. به طور مشابه، نوآوری در فرایند تولید فولاد نیز می‌‌ تواند مزیت رقابتی مهمی‌ ایجاد نماید.

 

دریافت مقاله : 

innovation01_2.pdf

منبع :2014v01_inviting.pdf

ترجمه شده توسط تیم خبری 808 

اگر دوست دارید به تیم خبری 808 بپیوندید، با ما تماس بگیرید

پیوستاندازه
PDF icon node_8729-innovation01_2.pdf416.07 KB
PDF icon node_8729-2014v01_inviting.pdf60.02 KB
فایل
درباره نویسنده
عکس‌های یلدا رحمتی

یلدا رحمتی

تحصیلات کارشناسی را در رشته عمران در دانشگاه صنعتی امیر کبیر گذرانده و مدرک کارشناسی ارشد را در گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل از دانشگاه صنعتی شریف اخذ نموده ام. برای ادامه تحصیل در خارج از کشور اقدام کرده ام.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
1پاسخ
چگونگی دانلود رایگان برای اعضای vip
چگونگی دانلود رایگان برای اعضای vip را لطفا توضییح دهید هر کار میکنم دانلود نمیشه
عکس کاربر
0پاسخ
نقشه کشی با ایتبس میت
سلام دوستان دوره یا موسسه ایو برای تهیه نقشه های بتنی با ایتبس میت کسی شرکت کرده جایی؟ میخوام مو به مو با ایین نامه خودمون نقشه ها کنترل بشه! کسی هست اموزش بده؟
عکس کاربر
1پاسخ
درخواست آمورش کامل در خصوص صورت وضعبت نویسی برای پروژه های راهسازی و تونل سازی
با سلام بنده آمورش کامل در خصوص صورت وضعبت نویسی و بررسی آن میخواهم کتاب ،نرم افزار و هر گونه آموزش در خصوص بررسی و نوشتن صورت وضعیت پروژه های راهسازی و تونل سازی
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .