مقاله تحلیلی : چالش جهانی که مهندسان سازه با آن روبرو هستند

مقاله تحلیلی : چالش جهانی که مهندسان سازه با آن روبرو هستند

مشابه انقلاب صنعتی که در اوایل قرن 19 رخ داد، در حال حاضر نیز ما در میانه یک انقلاب اطلاعاتی هستیم، اما به جای این که این انقلاب قیمت تولید یک چرخ دنده را کاهش و سرعت تولید آن را افزایش دهد (انقلاب صنعتی)، انقلاب اطلاعاتی هزینه خدمات ارائه شده را کاهش و سرعت ارائه آن ها را افزایش داده است. ما در دوره ای زنگی می کنیم که تحت تاثیر عوامل متعددی هستیم که برخی از آن ها عبارت اند از: پیشرفت های فناوری، افزایش رفاه در طبقه کارگران و تغییر چشم انداز جغرافیای سیاسی. این عوامل سبب شده اند تا در جهان فاصله های فیزیکی و مرز های جغرافیایی دیگر مانعی بر سر رقابت های اقتصادی بین المللی محسوب نشوند. فاصله های جغرافیایی زمانی که کالا و خدمات ارائه می شوند بی معنا هستند. کافی است تنها با خدمات مشتریان در هر شرکت بزرگ تماس تماس بگیرید تا اولین تجربه خود را درباره خرید کالا از منابع خارج از کشور کسب کنید.

 

دریافت مقاله : 

world_problem.pdf

منبع :+

ترجمه شده توسط تیم خبری 808 

اگر دوست دارید به تیم خبری 808 بپیوندید، با ما تماس بگیر

پیوستاندازه
PDF icon node_8714-world_problem.pdf355.71 KB
فایل
درباره نویسنده
عکس‌های baharehbl328

بهاره بهرامی

فارغ التحصیل مهندسی مدیریت پروژه. علاقه مند به زبان انگلیسی و ترجمه به خصوص به متون تخصصی عمران و معماری. سرپرست تیم مترجمین 808 و پشتیبان محتوای سایت.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
1پاسخ
چگونگی دانلود رایگان برای اعضای vip
چگونگی دانلود رایگان برای اعضای vip را لطفا توضییح دهید هر کار میکنم دانلود نمیشه
عکس کاربر
0پاسخ
نقشه کشی با ایتبس میت
سلام دوستان دوره یا موسسه ایو برای تهیه نقشه های بتنی با ایتبس میت کسی شرکت کرده جایی؟ میخوام مو به مو با ایین نامه خودمون نقشه ها کنترل بشه! کسی هست اموزش بده؟
عکس کاربر
1پاسخ
درخواست آمورش کامل در خصوص صورت وضعبت نویسی برای پروژه های راهسازی و تونل سازی
با سلام بنده آمورش کامل در خصوص صورت وضعبت نویسی و بررسی آن میخواهم کتاب ،نرم افزار و هر گونه آموزش در خصوص بررسی و نوشتن صورت وضعیت پروژه های راهسازی و تونل سازی
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .