مقاله تحلیلی : برنامه ای جسورانه برای حمل و نقل شهری آمریکا - بدون هیچ شانسی برای موفقیت!

مقاله تحلیلی : برنامه ای جسورانه برای حمل و نقل شهری آمریکا - بدون هیچ شانسی برای موفقیت!

برنامه بودجه سال ۲۰۱۷ که به تازگی توسط DOT منتشر شده، نسخه ای در حدود ۷۰ صفحه است. اما با این وجود، نگاهی‌ به صفحه عنوان می‌‌ تواند هدف کلی‌ این برنامه را به روشنی مشخص نماید. تصویر سربرگ، نمایی مطلوب برای عابران پیاده و پوشیده از درخت از پل Long Street در شهر Columbus واقع در ایالت Ohio است که موجب به هم پیوستن دو منطقه ‌ای می‌‌ گردد که بر اساس قراردادی بین ایالتی‌ در سال ۱۹۷۰ از هم جدا شده بودند - ‌سرنوشتی که برای بسیاری از نواحی شهری رقم خورده است. بدین ترتیب، به نظر می ‌رسد این بودجه ۹۸ بیلیون دلاری صرف سیاست ‌هایی‌ خواهد شد که هدفشان "ارتباط مجدد" جوامع است، در حالی‌ که سیاست ‌های‌ پیشین منجر به "جدا کردن" این جوامع شده بود.

 

دریافت مقاله : 

transportation_plan.pdf

منبع : +

ترجمه شده توسط تیم خبری 808 

اگر دوست دارید به تیم خبری 808 بپیوندید، با ما تماس بگیرید

درباره نویسنده
عکس‌های یلدا رحمتی

یلدا رحمتی

تحصیلات کارشناسی را در رشته عمران در دانشگاه صنعتی امیر کبیر گذرانده و مدرک کارشناسی ارشد را در گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل از دانشگاه صنعتی شریف اخذ نموده ام. برای ادامه تحصیل در خارج از کشور اقدام کرده ام.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
380پاسخ
درخواست راهنمایی در خصوص رشته کارشناسی شهرسازی و طراحی شهری
سلام من تازه در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱ فارغ اتحصیل شدم یعنی دفاع کردم ارشد طراحی شهری و کارشناسی شهرسازی بودم برای ادامه مسیر واقعا گیج شدم و نمیدونم چ راهی رو برم ک درست باشه متولد ۷۵ هستم سربازی هم نرفتم ممنون میشم راهنماییم کنید
عکس کاربر
2پاسخ
کد گزاری جدول کوچه
سلام قبلا شهرداری کدگزاری جدول کوچه را اشتباهی اعمال کرده وبعد از 14 سال اومده ومی خواهد جدول اشتباهی را کد گزاری جدید کنه درین صورت تنها خانه ی ضرر دیده خونه ماست که از فاصله جدول جوی کوچه با حیاط خونه ما 30 سانتی متر است من باید چه دلیلی بیاورم وچه کار کنم ومانعش بشوم ویا کجا وچه بگم؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .