مقاله تحلیلی : انجام کار خیر با درست کار کردن :خانه و مسکن در دسترس و ارزان

مقاله تحلیلی : انجام کار خیر با درست کار کردن  :خانه و مسکن در دسترس و ارزان

پس از این که آژانس سرمایه گذاری مسکن پنسیلوانیا معیارهای خانه صرفه جو در انرژی را به کاربری اعتبار مالیاتی مسکن ارزان قیمت خود افزود ،پنسیلوانیا به شواهدی دست یافته که معیارهای خانه صرفه جو در انرژی میتواند با قیمتهای مسکن در دسترس وارزان تامین شود .
" ما نه تنها با دو بحران جداگانه روبرو هستیم ، یکی زیست محیطی ودیگری اجتماعی ، بلکه با یک بحران پیچیده که هم اجتماعی و هم زیست محیطی است.راهکارها برای راه حل نیاز به رویکردی منسجم برای مبارزه با فقر ، برگرداندن مرتبه و ارزش طرد شدگان اجتماعی و در عین حال حفاظت از طبیعت دارد."

 

دریافت مقاله : 

house.pdf

 

منبع :+

ترجمه شده توسط تیم خبری 808 

اگر دوست دارید به تیم خبری 808 بپیوندید، با ما تماس بگیرید

پیوستاندازه
PDF icon node_4601-house.pdf349.83 KB
درباره نویسنده
عکس‌های roozbeh

روزبه محمدی

کارشناس ترافیک و برنامه ریز حمل و نقل مدرس دروس ترافیک و برنامه ریزی حمل و نقل
سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
طراحی معماری ویلا

اگر بخواهیم ویلایی در شمال در فاصله 500متری از ساحل دریا طراحی کنیم،این فاصله از نظر اقلیمی چه تاثیری بر طراحی ویلا ما میگذارد؟

عکس کاربر
2پاسخ
فایل اکسل سوله
سلام سوله ای رو بر اساس فایل اکسل بار باد بارگذاری و طراحی کردم ولی کارفرما به دلیل اینکه اکسل قفل دارد نمی پذیرد و اذعان می دارد که نتایج درست نیست . و به محاسبات آنلاین سایت جاباکوس ارجاع می دهد
عکس کاربر
0پاسخ
محاسبه بار باد در سوله با نرم افزار تحت اکسل
سلام .سوله ای که من طراحی میکنم از 3 قاب تشکیل شده با توجه به خروجی نرم افزار که برای قاب میانی و قاب شماره 2 مقادیر مختلفی میده من چیکار کنم.چون قاب میانی من همان قاب شماره 2 هستش.کدوم رو معیار طراحی قرار بدم .با تشکر.
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .