مقاله تحلیلی : تجدید نظر در مرکز شهر لس آنجلس با بازسازی" میدان پرشینگ"

مقاله تحلیلی :  تجدید نظر در مرکز شهر لس آنجلس با بازسازی" میدان پرشینگ"

شهر لس آنجلس، میدان پرشینگ را هر چند دهه یکبار بازسازی می کند. در دراز مدت، هیچ راهی برای ساخت پارک تاریخی وجود ندارد.

این گفته که میدان پرشینگ ناخوشایند است، درست نیست. طوری که برخی از لس آنجلسی ها در مورد آن صحبت می کنند، ممکن است گمان کنید این محل یک پارک ناموفق و یک مخروبه در مرکز شهر بوده است. شاید مسئله این است که میدان پرشینگ به اندازه توان بالقوه خود عمر نکرده است، در حالی که دیگر مکان های مرکز شهر لس آنجلس در حال حاضر از آن پیشی گرفته اند. این پارک که بیش از 150 سال عمر کرده است، از نظر ظاهری چندین بار تغییر کرده است. قدمت شکل کنونی آن به تعمیرات اساسی در 1990 میلادی برمی گردد، در حالی که در طراحی پست مدرن "ریکاردو لگورتا" و "لوری الین"، ویژگی های قابل تحسینی وجود دارد، بخش زیادی از پارک طراحی تدافعی را، با هدف مانع شدن از ورود افرادی که بی خانمان هستند، نشان داده بود. میدان پرشینگ ، یک مشارکت بدون سودجویی بخش خصوصی- دولتی در مرکز شهر لس آنجلس را با هدف تطابق سریع میدان پرشینگ با انتظارات ساکنان آن ، مجددا شروع کرد. 

 

 

دریافت مقاله : 

pershing.pdf

 

منبع :+

ترجمه شده توسط تیم خبری 808 

اگر دوست دارید به تیم خبری 808 بپیوندید، با ما تماس بگیرید

درباره نویسنده
عکس‌های عاطفه امانی

عاطفه امانی

عاطفه امانی کارشناس عمران - کارشناسی ارشد معماری
سوالات مرتبط
عکس کاربر
348پاسخ
درخواست راهنمایی در خصوص رشته کارشناسی شهرسازی و طراحی شهری
سلام من تازه در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱ فارغ اتحصیل شدم یعنی دفاع کردم ارشد طراحی شهری و کارشناسی شهرسازی بودم برای ادامه مسیر واقعا گیج شدم و نمیدونم چ راهی رو برم ک درست باشه متولد ۷۵ هستم سربازی هم نرفتم ممنون میشم راهنماییم کنید
عکس کاربر
2پاسخ
کد گزاری جدول کوچه
سلام قبلا شهرداری کدگزاری جدول کوچه را اشتباهی اعمال کرده وبعد از 14 سال اومده ومی خواهد جدول اشتباهی را کد گزاری جدید کنه درین صورت تنها خانه ی ضرر دیده خونه ماست که از فاصله جدول جوی کوچه با حیاط خونه ما 30 سانتی متر است من باید چه دلیلی بیاورم وچه کار کنم ومانعش بشوم ویا کجا وچه بگم؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .