مقاله تحلیلی: چگونه پارکینگ، لس آنجلس را تسخیر کرد؟

مقاله تحلیلی: چگونه پارکینگ، لس آنجلس را تسخیر کرد؟

اگرچه شاید این طور برداشت شود که هرگز هیچ جایی برای پارک کردن نیست، بیشتر شهرهای آمریکا پارکینگ­های بسیار زیادی بیش از آنچه مورد نیاز است دارند اما داشتن یک شمار دقیق از گاراژها،کنار پیاده روها و پارکینگ­های هم سطح در یک شهر کاری است اضطراب آور.  بی اغراق ،دست کم اغلب نیاز به استفاده از تصاویر ماهواره ای دارد. دنبال کردن آن مسیر در طول یک قرن تقریبا تصور ناپذیر به نظر میرسد.   

 

دانلود مقاله

l.a_.pdf   

 

ترجمه شده توسط تیم خبری 808

منبع:+    

پیوستاندازه
PDF icon node_3533-l.a_.pdf587.6 KB
درباره نویسنده
عکس‌های roozbeh

روزبه محمدی

کارشناس ترافیک و برنامه ریز حمل و نقل مدرس دروس ترافیک و برنامه ریزی حمل و نقل
سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
رسم و مدل سازی رمپ گرد در ایتبس
با سلام میشه لطفا بگید چجوری رمپ زیر رو که سازه فولادی با کاربری پارکینگ هست رو در ایتبس رسم و مدل سازی بکنم ؟ چند تا هم ستون کنار رمپ هست اونارو چیکار کنم ؟ این پروژه فولاد هست باید انجام بدم کلا این قسمت رمپ هارو موندم درضمن هیچ اطلاعات دیگری نداده ممنون میشم واقعا کمکم بکنید
عکس کاربر
4پاسخ
نحوه مدلسازی رمپ در ETABS
دوستان، عرض سلام و خسته نباشید. رمپ در ایتبز چگونه باید مدل شود؟ بنده دو طبقه پارکینک دارم که با رمپ به هم متصل می شوند. رمپ را بصورت یک سقف شیبدار از طبقه همکف تا زیر زمین -1 و از زیرزمین 1- تا -2 تعریف کرده ام، و رمپ ها را به صورت یک دیافراگرم صلب در نظر گرفته ام. آیا این رویه صحیح است. در صورت امکان ممنون میشم از دوستانی که تجربه مشابه دارند، در نحوه آنالیز و طراحی راهنمایی کنند.
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .