وبینار زنده «برنامه سازمان ملل برای کاهش ریسک سانحه (ارزیابی دستاوردهای کنفرانس جهانی سندای 2015)»

وبینار زنده  «برنامه سازمان ملل برای کاهش ریسک سانحه (ارزیابی دستاوردهای کنفرانس جهانی سندای 2015)»

پخش زنده وبینار

سخنرانی علمی «برنامه سازمان ملل برای کاهش ریسک سانحه (ارزیابی دستاوردهای کنفرانس جهانی سندای 2015)»

 

مرکز نحقیقات راه ؛ مسکن و شهرسازی 

13 اردیبهشت ماه 94 - ساعت : 14 الی 18

 

به دنبال برگزاری سومین کنفرانس جهانی سندای 2015، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی نشست علمی تحت عنوان «برنامه سازمان ملل برای کاهش ریسک سانحه» را 13 اردیبهشت سال جاری برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، در این نشست علمی که با هدف ارائه دستاوردهای حاصل از سومین کنفرانس سندای برگزار خواهد شد، عناوینی چون، چهارچوب سندای برای کاهش ریسک، نظام سلامت و چهارچوب سندای، تغییرات اقلیمی و اهمیت آن در ریسک سوانح در ایران، ابتکارات شهری برای تاب‌آوری و کاهش خطر سوانح و فعالیت‌های جمعیت هلال احمر در چهارچوب کاهش ریسک از سوی سخنرانان حاضر ارائه خواهد شد.

وقوع زلزله، توفان، سیل، رانش زمين و خشكسالي، حوادثي است كه به دفعات در تاريخ ايران به عنوان يكي از بلاخيزترين كشورهاي جهان ثبت شده است. ضعف در مقاومت سازه‌های شهری و روستایی، بي‌توجهي به هشدارهاي طبيعت، ناديده گرفتن توصيه‌هاي متخصصان و صاحبنظران در خصوص تأثيرپذيري زيستگاه انساني از تخريب بي‌رويه اقليم گياهي و طبيعي از جمله عواملی هستند که در تکرار و همچنین تشديد بلاياي طبيعي در ايران تاثیرگذار می‌باشند و همین موضوع، بر اهمیت نشست علمی برنامه سازمان ملل برای کاهش ریسک سانحه (ارزیابی دستاوردهای کنفرانس جهانی سندای 2015) و بهره‌گیری از نتایج این نشست به منظور گنجاندن خطر بلایا در برنامه‌ریزی‌های توسعه می‌افزاید.

در همین رابطه، جمع‌بندي و به اشتراك گذاردن تجربه بشري در زمينه كاهش ريسك سوانح و يكپارچه كردن اين تلاش‌ها و تبادل تجربيات به منظور رشد و توسعه دانش کشور در حوزه بلایای طبیعی از نکات حائز اهمیت این نشست علمی خواهد بود و سخنرانان با نگاه ویژه و تاکید بر اهمیت این موضوع، دیدگاه‌های خود را با برداشت از نتایج کنفرانس سندای مطرح خواهند نمود.

دکتر مهدی زارع مشاور رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در زلزله شناسی و شبکه شتابنگاری و عضو هیات علمی پژوهشگاه زلزله، دکتر علی اردلان دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر مهری اکبری عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی، دکتر عباس استاد تقی‌زاده مشاور سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و دکتر ناصر چرخساز ‌رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر سخنرانان نشست علمی «برنامه سازمان ملل برای کاهش ریسک سانحه» خواهند بود.

خاطرنشان می‌شود، شرکت در نشست علمی «برنامه سازمان ملل برای کاهش ریسک سانحه (ارزیابی دستاوردهای کنفرانس جهانی سندای 2015)» که روز یکشنبه 13 اردیبهشت سال جاری از ساعت 14 الی 18 در محل این مرکز برگزار می‌شود برای عموم آزاد است. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه الکترونیکی مرکز به آدرس www.bhrc.ac.ir مراجعه نمایند.

 

توضیح در خصوص شرایط استفاده از این وبینار:
 

علاقه مندانی که قصد دارند وبینار فوق را بصورت زنده دنبال نمایند ؛ چنانچه دارای کاربری طلایی (VIP) هستند ؛ میتوانند بصورت رایگان این وبینار را مشاهده کرده و حتی پس از برگزاری وبینار فیلم سخنرانی را دانلود نمایند. کاربرانی که دارای کاربری طلایی نیستند ؛ جهت مشاهده زنده این سخنرانی و یا دانلود فیلم آن (پس از برگزاری وبینار) بایستی از اعتبار خود هزینه در نظر گرفته شده را پرداخت نمایند.

هزینه شرکت و ثبت نام در وبینار فوق و یا دانلود فیلم ضبط شده آن پس از برگزاری ورکشاپ ؛ تنها 5,000 تومان خواهد بود.

قابل توجه کاربران محترم : هزینه دریافت شده تنها برای هزینه های سرور و امکاناات پخش ورکشاپ آنلاین صرف خواهد شد. لذا موسسه 808 هیچ گونه سود و منفعتی از ورکشاپ ها و وبینارها نخواهد برد.

عزیزانی که کاربری VIP ندارند ؛ یا کاربری خود را به کاربری طلایی (VIP) تبدیل کنند و یا می توانند با پرداخت مبلغ فوق  با کلیک بر روی عبارت "پرداخت و مشاهده محتوا" ؛ لینک ثبت نام در وبینار و همچنین لینک دانلود فیلم ضبط شده پس از برگزاری وبینار را دریافت نمایند. همچنین کاربران طلایی با کلیک بر روی عبارت فوق میتوانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای لینک ثبت نام در وبینار را دریافت کنند.

توجه : چنانچه وبیناربرگزار نشده باشد لینک ثبت نام در وبینار و چنانچه وبینار برگزار شده باشد ؛ لینک دانلود فیلم ضبط شده آن خدمت کاربران محترم ارائه خواهد شد.

توضیحات وبینار:

  • قابل ذکر است با کلیک روی لینک فوق وارد صفحه ثبت نام  خواهید شد که نام ، نام خانوادگی و ایمیل خود را وارد خواهید کرد بلافاصله پس از ثبت نام ایمیلی حاوی لینک نهایی ورود به کلاس خدمت شما ارسال میگردد که با کلیک بر روی لینک درون آن ایمیل میتوانید مستقیم  وارد کلاس شوید. جهت سهولت در ورود به کلاس های آنلاین امشب فیلم راهنمایی آماده کردیم که از طریق این لینک میتوانید مشاهده بفرمایید

    فیلم راهنمای ورود به کلاس های آنلاین 808

  • با وبینارهای زنده 808 ؛ هیچ یک از جلسات سخنرانی ؛ همایشها و کنفرانسهای مهندسی عمران در سطح کشور را از دست نخواهید داد

  • 808 ؛ مرجع وبینارهای مهندسی عمران در کشور

 
 
 

برای مشاهده کامل این محتوا می بایست مبلغ مورد نیاز را از اعتبار خود پرداخت کنید

برای کاربران ویژه رایگان است

نوع فایل دریافتی :
اعتبار مورد نیاز : 5,000 تومان
5,000 تومان
پرداخت 5,000 تومان و مشاهده محتوا
درباره نویسنده
عکس‌های Civil808-Admin

مدیریت محتوای سایت

امیدواریم توانسته باشیم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمان با کمک همکارانمان در گروه آموزشی 808 تغییری ایجاد کنیم.در این راه میتوانید با حمایت و همکاریتان ما را دلگرم سازید.
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .