مجموعه سخنرانیهای علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی (دانلود رایگان فیلم و پاورپوینت)

مجموعه سخنرانیهای علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی (دانلود رایگان فیلم و پاورپوینت)

در هفته ای که گذشت به دلیل تعطیلات کریسمس و سال نوی میلادی در اکثر نقاط جهان علی الخصوص کشورهای اروپایی ؛ محققان و اساتید و دانشجویان کشورمان مجالی یافتند تا به میهن عزیزمان سفر کرده و دید و بازدیدی با اقوام و دوستان خود داشته باشند. در این میان برخی از این محققین و دانشجویان محترم با دست پر به میهن آمدند و در طی اقامتشان در کشور جلسات سخنرانی و همایش های فراوانی را در دانشگاه های مختلف کشور برگزار نمودند تا بلکه محققان و دانشجویان داخلی را از آخرین دست آوردهای جهان آشنا ساخته و خدمتی به میهن و جامعه مهندسی کشور کرده باشند. موسسه آموزشی - مهندسی 808 علیرغم خیرمقدم خدمت اساتید و محققین عزیز ایرانی خارج از کشور ؛ از ایشان تشکر و قدردانی می نماید.

در پی جلسات سخنرانی متعدد برگزار شده در کشور ؛ در هقته پیش مجموعه ای از سخنرانی های علمی در دانشگده مهندسی عمران دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار شد. در این جلسات سخنرانی اقایان دکتر علیرضا فرهیدزاده و امین براری که به تازگی به میهن بازگشته بودند ؛ به سخنرانی پیرامون تازه ترین یافته های علمی در اروپا و جهان پرداختند.

موضوعاتی که اقایان فرهیدزاده و براری در این جلسه به آن پرداختند عبارتند از :

Self-Sensing Systems And Smart Structures to Secure Safety

سیستم های خود سنجش و سازه های هوشمند برای تضمین ایمنی

Innovative Solutions for Offshore Wind Turbin Support Structures

راه حل های نوآورانه برای سازه های تکیه گاهی توربین بادی ساحلی

تیم تخصصی وبینار 808 مفتخر است که در هفته پیش در جلسات مجموعه سخنرانیهای فوق حضور بهم رسانده و فیلم جلسات را برای استفاده دیگر دانشجویان و اساتید کشور ضبط نماید. جا دارد از زحمات جناب اقای دکتر عسگریان عضو هیئت علمی عمران دانشگاه خواجه نصیر نهایت تشکر و سپاس به عمل آید. چرا که ایشان امکان هماهنگی ضبط و پخش این برنامه توسط موسسه 808 را ممکن ساختند.

در ادامه دانشجویان ؛ مهندسین و کلیه علاقه مندان و علم دوستان محترم را دعوت می کنیم تا از لینک های زیر فیلم جلسات سخنرانی و همچنین پاورپوینت های ارائه شده در این جلسات را به رایگان دانلود نمایند. موسسه 808 امیدوار است که همواره توانسته باشد بهترین و به روزترین منابع علمی و مقالات تحلیلی مناسبی را جهت استفاده علم دوستان عزیز تهیه و ارائه نماید. لذا نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه در پایین همین صفحه درج نمائید.

لینک دانلود رایگان فیلم جلسات سخنرانی

لینک دانلود رایگان پاورپوینت جناب اقای دکتر براری

لینک دانلود رایگان پاورپوینت جناب اقای دکتر فرهیدزاده

با 808 هیچ یک از کنفرانسها ؛ همایش ها و جلسات سخنرانی مهندسی عمران در سرتاسر کشور را از دست نخواهید داد . . .!

با 808 همراه و همگام شوید

 

درباره نویسنده
عکس‌های مدیریت کل سایت

مدیریت کل سایت

امیدواریم بتوانیم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمان با کمک همکارانمان در گروه آموزشی 808 تغییری ایجاد کنیم.در این راه میتوانید با حمایت و همکاری اتان ما را دلگرم سازید.
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

    هر آنچه در رابطه با یک موضوع تخصصی می خواهید ( فیلم، عکس، مقاله، اخبار و ... )، فقط در یک صفحه

    صفحه اصلی دانشنامه