تفسیر استاندارد2800 ویرایش چهارم (فایل صوتی و اسلاید های سمینار 19اردیبهشت دانشگاه تبریز)

تفسیر استاندارد2800 ویرایش چهارم (فایل صوتی و اسلاید های سمینار 19اردیبهشت دانشگاه تبریز)

در نوزدهم اردیبهشت ماه 93 سیمناری تحت عنوان "تفسیر آیین نامه 2800" از طرف دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار شد. یکی از سخنرانان این سمینار که معرف حضور همه دانشجویان و مهندسین عزیز خصوصا کاربران اینترنتی هستند ؛ جناب اقای "دکتر حسین زاده اصل" بودند. همه ما با جناب اقای دکتر حسین زاده از طریق فایل های ارزشمندی که ایشان در این سالهای اخیر به رایگان در بستر اینترنت منتشر کرده اند و می کنند ؛ آشنایی کامل داریم و همواره از دانش ارزشمند ایشان بهره مند گشته ایم. امروز نیز قصد داریم در این مقاله تحلیلی ؛ شما را با یکی دیگر از کارهای ارزشمند و مفید ایشان آشنا سازیم.

در مقاله تحلیلی امروز پاورپوینتی در فرمت پی دی اف برای شما عزیزان آماده دانلود کرده ایم. در این پی دی اف جناب آقای دکتر حسین زاده  به تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم پرداخته اند. لازم به ذکر است برای استفاده بهتر از این پی دی اف به نکات زیر توجه لازم را مبذول فرمائید.

نکاتی جهت استفاده بهتر از فایل پی دی اف:

در کنار پاورپوینت یاد شده ؛ چندین فایل پی دی اف دیگر نیز وجود دارد که همگی رفرنس های مطالب گفته شده در این پاورپوینت هستند. در برخی از قسمت های پاورپوینت در کنار برخی از جملات ؛ آیکن های کوچکی از لوگوی فایلهای PDF وجود دارد. چنانچه بر روی هر یک از این آیکون های کوچک کلیک نمائید ؛ رفرنس مورد نظر مربوط به همان جمله باز میگردد و شما میتوانید ادامه مطلب را در رفرنس اصلی دنبال کنید. 

تنها نکته ای که باید بدان توجه نمایید این است که ؛ پاورپوینت و فایلهای پی دی اف رفرنس که همگی در یک فایل فشرده rar قابل دانلود می باشند ؛ پس از بازگشایی فایل فشرده ؛ فایلهای رفرنس را از درون پوشه خارج نکنید. چرا که چنانچه فایل های رفرنس از دورن پوشه مورد نظر خارج گردند ؛ آنگاه در هنگام کلیک بر روی آیکن های کوچک موجود در پی دی اف اصلی ؛ این رفرنس ها دیگر قابل مشاهده و بازگشایی نیستند. لذا دقت کنید فایل اصلی که با نام 2800-Dr.HoseinZade از دیگر فایل ها متمایز شده است ؛ همواره در کنار فایل های رفرنس در یک پوشه قرار بگیرند. جهت دانلود رایگان فایل پی دی اف سمینار و همچنین رفرنس های موجود در فرمت فایل فشرده rar بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

دانلود پی دی اف سمینار تفسیر آیین نامه 2800 ویرایش چهارم به همراه فایلهای رفرنس

در ادامه بایستی از جناب اقای مهندس حسین نژادفرد (نماینده 808 در استان آذربایجان شرقی) نیز یک تشکر ویژه نمائیم که فایل صوتی این سمینار را با هماهنگی جناب آقای دکتر حسین زاده در اختیار تیم 808 قرار دادند .  در ادامه علاقه مندانی که مایل هستند در کنار مطالعه پی دی اف سمینار ؛ به فایل صوتی سمینار(تفسیر دکتر حسین زاده از آیین نامه 2800 ویرایش چهارم) نیز گوش فرا دهند ؛ می توانند از لینک زیر فایل صوتی سمینار را به رایگان دانلود نمایند.

دانلود رایگان فایل صوتی سمینار تفسیر آئین نامه 2800 ویرایش چهارم (دانشگاه ازاد تبریز - 19 اردیبهشت 93)

808 ؛ مرجع محاسبات سازه کشور

 

درباره نویسنده
عکس‌های hoseinzadeh

مسعود حسین زاده اصل

مسعود حسین زاده اصل ، دکتری عمران ، عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • Comments

  با سلام
  لطفا فایل پی دی اف سمینار تفسیر آیین نامه ۲۸۰۰ ویرایش چهارم به همراه فایل‌های رفرنس از جناب آقای دکتر حسین زاده اصل را جهت دسترسی مجدد قرار دهید.
  با تشکر سلیمانی

  عکس‌های سلیمانی
  سلیمانی

  بسیار مفید بود

  عکس‌های komeylk
  komeylk

  با سلام
  خیلی عالی بود

  عکس‌های شریفی
  شریفی

  در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

  هر آنچه در رابطه با یک موضوع تخصصی می خواهید ( فیلم، عکس، مقاله، اخبار و ... )، فقط در یک صفحه

  صفحه اصلی دانشنامه