نرم افزار آل پایل، AllPile

نرم افزار آل پایل، AllPile

نرم افزار آل پایل، AllPile

نرم افزار AllPile یک برنامه تحلیلی روی سیستم عامل ویندوز است که تمامی انواع شمع‌ها شامل شمع‌های فلزی، شمع‌های اچ شکل، شمع‌های بتنی پیش‌تنیده، شمع‌های اوگری، شمع‌های حفاری شده، شمع‌های چوبی، شمع‌های تزریقی (شمع‌های جت گروتینگ)، شمع‌های مخروطی، شمع‌های پافیلی (زنگوله‌ای)، میکرو شمع‌ها، مهارهای کششی، صفحات کششی و پی‌های سطحی می‌باشد.

نرم افزار AllPile نسبت به سایر نرم افزار‌های طراحی شمع از جمله LPILE, APILE, COM624P, GROUP, SHAFT, Win Fad مزایای فراوانی دارد و جامع بودن استفاده و کاربرد آن باعث شده است تا مورد توجه بسیاری از شرکت‌های مشاور و طراح قرار بگیرد.

یکی از مهمترین مزیت‌های نرم افزار آل پایل نسبت به سایر نرم‌افزارهای تحلیل و طراحی شمع این است که در آن بیشتر تحلیل‌های شمع در یک برنامه واحد انجام می‌گیرد. آل پایل فشار (با نشست)؛ نیروی برا (uplift)، ظرفیت جانبی و تحلیل‌های گروه را با یکدیگر انجام می‌دهد.

استفاده از برنامه AllPile باتوجه به عدم نیاز به ورود مجدد اطلاعات در زیر برنامه‌ها و بخش‌های مختلف موجب مزیت و برتری آن شده است.

اما جدای از این برنامه‌های تجاری، شما می‌توانید به کمک نرم‌افزار matlab یا excel نیز خودتان برنامه تحلیل و طراحی شمع را بنویسید. برای این منظور کافی است تا یکی از تئوری‌ها و مدل‌های رفتاری شمع (مثلا منحنی های t-z , …)  را انتخاب کنید و ضرایب تصحیح رابطه را به کمک داده‌های شمع های کوبیده شده قبلی یا نتایج تحقیقات سایر محققین در اینترنت کالیبره (تدقیق) نمایید.

برای کسب اطلاعات بیستر به صفحه زیر مراجعه نمایید:

http://www.civiltech.com/software/al...

مشاوران دارای این تخصص: 
#: 1
سید سجاد هادئی
نقش‌ها: Vip, مشاور, همکاران
عضو به مدت: 2 سال 1 ماه
کاربران دارای این تخصص: 
#: 8
رسول میرغفاری
عضو به مدت: 1 سال 2 ماه
#: 7
مهدی محمدیار
عضو به مدت: 3 ماه 5 روز
#: 6
ehsan
عضو به مدت: 1 سال 3 ماه
#: 5
سینا رامش خواه
عضو به مدت: 2 ماه 6 روز
#: 4
Paria
عضو به مدت: 2 ماه 3 هفته
#: 3
سیدمحمدحسینیان
عضو به مدت: 2 سال 1 ماه
#: 2
حمید رجب نژاد
عضو به مدت: 2 سال 10 ماه
#: 1
احمدی
عضو به مدت: 1 ماه 3 هفته