قسمتی از جزوه دوره حضوری آموزش اصول محاسبات، بهسازی لرزه ای و طراحی عملکردی سازه ها

قسمتی از جزوه دوره حضوری آموزش اصول محاسبات، بهسازی لرزه ای و طراحی عملکردی سازه ها

برای آشنایی بیشتر با این دوره  می توانید بخشی از جزوه مربوطه را مطالعه کنید. 

این دوره از سه شنبه 5 تیر ماه برگزار میگردد. جهت ثبت نام در دوره از این صفحه میتوانید اقدام بفرمایید.

نکات مهم:

 • 1-این جزوه قسمتی از جزوه کامل دوره جامع طراحی عملکردی سازه ها شامل هر دو بخش تئوری نرم افزاری میباشد که به صورت پرینت شده و همراه با خود فایل سورس مثال ها در نرم افزار به شرکت کنندگان دوره در قالب پکیج همراه با دوره ارائه میشود.
 • 2- این دوره زیر نظر جناب پروفسور مقدم با سرفصل و جزوات اختصاصی و انحصاری در دو بخش تئوری نرم افزاری از تاریخ 5 تیر ماه به صورت حضوری بدون ضبط فیلم برگزار میگردد که مدرس بخش نرم افزاری نوبت اول این دوره جناب دکتر سید امین موسوی میباشند.
 • 3- تعداد 9 مثال برای بخش نرم افزاری این دوره و در قالب 40 ساعت با استفاده از نرم افزار های ایتبز ، سپ ، سایزمواستراکت و سایزموبیلد کار میشود که در انتهای ترم پروژه پایان ترم به شرکت کنندگان دوره اراته میگردد. در فایل ضمیمه شده 6 مثال از این 9 مثال را میتوانید با جزئیات کامل مشاهده بفرمایید.
 • 4- آوردن لپتاپ در حین برگزاری دوره برای شرکت کنندگان الزامی میباشد و کلیه نرم افزار های مورد نیاز در دوره درون DVD و در پکیج همراه با دوره روز اول ارائه میگردد.
 • 5- جزوه مفصلی نیز برای بخش تئوری این دوره توسط جناب پروفسور مقدم با حق امتیاز موسسه 808 و اختصاصی این دوره تالیف شده که در روز اول دوره درون پکیج به صورت چاپ شده تحویل شرکت کنندگان میگردد.

دوره جامع طراحی عملکردی و بهسازی لرزه ای برای اولین بار در کشور و توسط پیشرو های واقعی این علم (و نه شاگردان آنها) وبه صورت تماما کاربردی و عملی با هدف معرفی دانش آموختگان برتر به صنعت برگزار میگردد ، برنامه های ویژه ای در این دوره برای شرکت کنندگان تدارک دیده شده است از جمله سخنرانی تعدادی از شرکت های اجرایی جهت معرفی کار های اجرایی انجام گرفته تاکنون در کشور و نیز ارائه ای از محققین کشور در این زمینه با هدف ارائه آخرین دستاورد های علمی تحقیقاتی این موضوع در سطح دنیا و ارائه نسخه رایگان نرم افزار های سایزموسافت با قابلیت کامل به مدت محدود به شرکت کنندگان دوره توس نماینده رسمی شرکت سایزموسافت در ایران از ویژگی های منحصر به فرد این دوره است که باعث میشود مفتخر به بیان این ادعا باشیم که امروز علم طراحی عملکردی و بهسازی لرزه ای در کشور با همکاری اساتید و همکاران ما در موسسه 808 در حال حرکت رو به جلو میباشد.

شما نیز میتوانید به جمع 808 ای ها بپیوندید تا با ما در لبه دانش طراحی عملکردی به صدور خدمات آموزشی و مهندسی علم طراحی عملکردی و بهسازی لرزه ای در سطح دنیا همکاری کنید:

سایت فارسی: PBD808.com

سایت لاتین: Civil808.com/en

گروه پرسمان تلگرامی

دریافت قسمتی از فایل جزوه نرم افزاری: node_19300-civil808-pbd_course-_software.pdf

 

قسمتی از جزوه بخش تئوری دوره تالیف از پروفسور مقدم در 95 صفحه این جزوه به صورت اختصاصی و چاپی منتشر شده که فقط به شرکت کنندگان دوره ارائه میگردد :

 

سوالات مرتبط
عکس کاربر
3پاسخ
تعيين پارامترهای میراگر ویسکوز برای اعمال در نرم افزار

با سلام . من روی موضوع بررسی سطح عملکرد قاب های بتن مسلح مجهز به میراگر ویسکوز کار میکنم . و چون نمیخوام زیاد وارد مسایل ریاضی و معادلات طراحی میراگر ها بشم . میخوام از طریق ازمون خطا یک میراگر معرفی کنم و سپس نیرو های محوری ماکزیمم میراگر را برداشت کنم و سپس از یک کاتالوک اماده از میراگر های موجود میراگ متناسب با سازه را انتخاب کنم . اما در برداشت و بدست اوردن و محاسبه پارامتر های میراگر که باید به نرم افزار سپ 2000 معرفی کنم مشکل دارم از جمله توان میراگر (a) و سختی میراگر و ضریب میرایی میراگر . اگر ممکن هست خواهش میکنم به من کمک کنید . حتی اگر کاتالوگ مناسب در این مورد در دسترس دارید یا اینکه منبع خاصی سراغ دارید معرفی کنید.

عکس کاربر
6پاسخ
درخواست كمك تز پايان نامه در موضوع طراحی براساس عملکرد ساختمانهای بلند

باعرض خسته نباشید خدمت اساتید محترم موضوع پایان نامه من در مورد طراحی براساس عملکرد ساختمانهای بلند میباشد Performance- Based Seismic Design احتیاج به تز کامل در مورد این موضوع دارم یا اینکه راهنمایی کنید.

ورود به بخش پرسش و پاسخ
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • Comments

  در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید...

  تقویم آموزشی

  31 شهريور 1397
  دانشگاه جامع علمی کاربردی
  7 مهر 1397
  وزارت راه و شهر سازی معاونت مسکن و ساختمان
  10 مهر 1397
  موسسه غیرتجاری هنری نشر فن آریا
  18 مهر 1397
  مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
  22 مهر 1397
  مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی
  1 آبان 1397
  انجمن ژئوتکنیک ایران
  13 آبان 1397
  دانشگاه حکیم سبزواری
  23 آبان 1397
  مركز راهكارهاي دستيابي به توسعه پايدار، موسسه آموزش عالی مهراروند
  28 آبان 1397
  دانشگاه صنعتی مراغه با همکاری دانشگاه تبریز
  28 آبان 1397
  دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)
  30 آبان 1397
  انجمن مهندسی راه و ساختمان ایران
  30 آبان 1397
  انجمن معماری و شهرسازی استان آذربایجان شرقی
  20 آذر 1397
  انجمن سازه های فولادی ایران
  22 آذر 1397
  موسسه آموزش عالی دانش پژوهان پیشرو
  9 بهمن 1397
  دانشگاه شهید چمران اهواز
  8 اسفند 1397
  دانشکده مهندسی و پدافند غیرعامل دانشگاه جامع امام حسین

  موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

  پکیج استثنایی 808