آموزش آنلاین 808 ده ساله شد ، چرا هموار بایست کرد رنج آبیاری کردن باغی کز آن گل کاغذین روید!

آموزش آنلاین 808 ده ساله شد ، چرا هموار بایست کرد رنج آبیاری کردن باغی کز آن گل کاغذین روید!

آموزش آنلاین 808 ده ساله شد

در مهرماه سال ۱۳۸۶، به منظور انتقال تجربیات شخصی خودم در رشته عمران خصوصا پروژه های دروس بتن و فولاد که در ترم ۸ کارشناسی عمران آموخته بودم وبلاگی در بلاگفا راه‌اندازی کردم،  از این صفحه می‌توانید اولین پست من را در این وبلاگ مشاهده کنید.

امروز مهر سال ۱۳۹۶، درست ۱۰ سال از شروع ورودم به این حرفه می‌گذرد و هدفی که از روز اول به دنبال اون بودم در عرض ده سال با همراه کردن بیش از ۲۰۰ مدرس و در سایر گرایش‌های عمران و حتی رشته معماری توسعه دادم. لیست همکاران فعلی موسسه ۸۰۸ را از این صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

دستاوردهای ۸۰۸

خلاصه ای از معرفی وبسایت ۸۰۸ (آمار دستاوردهای ۸۰۸ در طی ده سال اخیر):

  • بیش از ۱۶ هزار صفحه اینترنتی محتوا
  • بیش از ۸ هزار محتوای تولیدی منتشر شده در سایت ۸۰۸ به صورت اختصاصی
  • بیش از ۱۵۰ عنوان مجموعه فیلم آموزشی با میزان  جمعا ۵۰۰۰ ساعت فیلم آموزشی
  • بيش از ١٠ هزار كاربر عضو سايت 
  • وبسایت ۸۰۸ دارای دامنه اصلی Civil808.com.ir است و دامنه‌های زیرمجموعه: بخش عمرانی  Saze808.com,ir-  بخش معماری Arch808.com,ir - بخش طراحی عملکردی PBD808.com,ir- بخش آزمون ورود به حرفه ENG808.com,ir  است.

 

برای همکاری با ما می‌توانید از این صفحات اقدام کنید:

پرتال جذب نمایندگیپرتال استخدام نیرو همكاری در فروش محصول

درباره موسس

مجتبی اصغری هستم، کارشناس ارشد سازه، دیوانه‌ای که فکر می‌کند می‌تواند دنیا را تغییر دهد، مولف کتب، وبلاگ‌نویس تخصصی و مدرس دروس تخصصی عمران که علاقه عجیبی به وب و IT دارم و به نوعی یک گیک عمرانی محسوب می‌شم. از درون دانشگاه متوجه به علاقه همزمان تکنولوژی و مهندسی عمران در خودم شدم و سعی کردم در حرفه آینده خودم این دو علاقه‌مندی رو با دو توانایی دیگرم در آموزش و کارآفرینی ادغام کنم و ماحصل اون تشکیل تیم  ۸۰۸  از مهر ماه ۸۶ شد و امروز امیدوارم تونسته باشم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمون با کمک همکارانم در گروه آموزشی ۸۰۸ تغییری ایجاد کرده باشم.

اگر می‌خواهید با ایمیل مستقیم با من در ارتباط باشید از این طریق می‌توانید.

جشنواره فروش ویژه به مناسبت دهمین سالگرد ۸۰۸

جشنواره ویژه ۱۰ سالگی ۸۰۸ از ۲۰ تا ۲۵ مهر

طبق روال جشنواره های گذشته این جشنواره هم شامل ۲۰ درصد شارژ هدیه به ازای هر تراکنش در سایت + ارسال رایگان تمامی سفارشات + یک ماه عضویت vip به ازای تکمیل پروفایل و به مدت ۵ روز است.

نحوه‌ی استفاده از این امکانات را می‌توانید در صفحه‌ی جشنواره‌های گذشته مشاهده کنید:

جشنواره قبلی (تابستان)

دریافت کاتالوگ (پاییز ۹۶)

پیوستاندازه
PDF icon node_16782-civil808-catalug-paez96.pdf1.2 MB
درباره نویسنده
عکس‌های mojtaba808

مجتبی اصغری سرخی

مجتبی اصغری هستم ، دیوانه ای که فکر میکند میتواند دنیا را تغییر دهد ، مولف کتب و مدرس دروس تخصصی مهندسی عمران که علاقه عجیبی به وب و IT دارم و به نوعی یک گیگ عمرانی محسوب میشم. از درون دانشگاه متوجه به علاقه همزمان تکنولوژی و مهندسی عمران در خودم شدم و سعی کردم در حرفه آینده خودم این دو علاقه مندی رو با دو توانایی دیگرم در آموزش و کارآفرینی ادغام کنم و ماحصل اون تشکیل تیم آموزش مجازی 808 از مهر ماه 86 شد و امروز امیدوارم بتونم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمون با کمک همکارانم در گروه آموزشی 808 تغییری ایجاد کنم.
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .