دوره آموزش حضوری ETABS و SAFE توسط دکتر حسن باجی،11 الی 14 مرداد 95

دوره آموزش حضوری ETABS و SAFE توسط دکتر حسن باجی،11 الی 14 مرداد 95
برگزاری دوره آموزش حضوری ETABS و SAFE توسط دکتر حسن باجی،مرداد 95

این کارگاه در تاریخ ذکر شده برگزار گردید جهت تهیه فیلم این کارگاه و ثبت نام در دوره قسمت دوم این کارگاه میتوانید به لینک های زیر مراجعه بفرمایید:

احتراما به اطلاع علاقمندان به دوره های نرم افزار ETABS و SAFE می رساند که با همکاری موسسه آموزشی 808 و انتشارات علم عمران یک دوره فشرده آموزش نرم افزارهای فوق بر اساس تمام ضوابط و آیین نامه های جدید از جمله ششم مبحث نهم، دهم، و استاندارد 2800 ویرایش چهارم با حضور جناب آقای دکتر حسن باجی از دانشگاه کویینزلند استرالیا به صورت افتخاری در تاریخ  11 الی 14  مرداد  ماه از ساعت 9 تا 20 برگزار می گردد(شروع دوره در روز اول از ساعت 14 روز دوشنبه میباشد).. همچنین نگارش کتاب "محاسبات پروژه های ساختمانهای فولادی با استفاده از ETABS و SAFF  نیز توسط انتشارات علم عمران در مراحل نهایی است که امیدواریم همراه با حضور ایشان در ایران عرضه گردد.

جناب دکتر باجی از بنیانگذاران روش آموزش محاسبات به شیوه پروژه محور در کشور میباشند که  بسیاری از مدرسین شناخته شده حال حاضر در کشور از شاگردان مستقیم یا غیر مستقیم ایشان  (مطالعه کنندگان کتب) در این حوزه هستند بنابراین موسسه آموزشی مهندسی 808 ضمن افتخار از میزبانی این دوره آموزشی مهم با این شخصیت علمی برجسته کشور ، از تمامی فارغ التحصیلان و دانشجویان مهندسی عمران در کشور چه آنهایی که هیچ نوع اطلاعاتی از نرم افزار ایتبز و سیف ندارند و چه آنهایی که محاسب حرفه ای در عالی ترین سطح در کشور هستند دعوت میکند تا این دوره را از دست ندهند ، با توجه به سکونت چند ساله جناب دکتر باجی در کشور استرالیا، امکان برگزاری دوره های مشابه با ایشان به صورت چند سال در میان مقدور است بنابراین از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.  این دوره در محل آمفی تئاتر فارغ التحصیلان عمران دانشگاه صنعتی شریف  و با ظرفیت محدود برگزار میگردد. علاقه مندانی که تمایل دارند از شهرستان در این دوره شرکت داشته باشند امکان تدارک پانسیون در تاریخ فوق برای اسکان آنها فراهم است. برای این منظور کافیست پس از ثبت نام با ما در ارتباط باشید.

توضیحات:

 • به شرکت کنندگان در دوره گواهی حضور با امضای موسسه 808 و استاد باجی داده میشود.
 • فیلم دوره پس از برگزاری برای شرکت کنندگان دوره به رایگان ارسال میشود.
 • به همراه داشتن لپتاپ شخصی برای هر شرکت کننده توصیه میشود.

تحلیل و طراحی ساختمانها با استفاده از نرم افزارهای مهندسی ETABS , SAFE

تحلیل و طراحی ساختمانها با استفاده از آخرین ویرایشهای ETABS و SAFE و بر اساس ویرایش های جدید مقررات ملی ساختمان و استاندارد 2800در این دوره پوشش داده می شود. قابلیت های جدید نرم افزارهای ETABS و SAFE معرفی می شوند. کلیه ضوابط جدید این آیین نامه ها به صورت مفصل مورد بررسی قرار می گیرد. پی سازه در همه موارد مدل شده طراحی خواهد شد. تحلیل غیر خطی سازه بر مبنای پیوست دوم ویرایش چهارم استاندارد 2800 انجام می شود. در تمام موارد تا حد امکان محاسبه های دستی برای کنترل و مقایسه به محاسبه های نرم افزار استفاده می شوند.

 • 1. بارگذاری ثقلی بر اساس ویرایش جدید مبحث ششم مقررات ملی
 •  2. بارگذاری زلزله بر اساس ویرایش جدید استاندارد 2800
 •  3. تحلیل دینامیکی طیفی بر اساس ویرایش چهارم استاندارد 2800
 •  4. تحلیل و طراحی قابهای خمشی و مهار بندی فولادی بر اساس روش LRFD
 •  5. کنترل ضوابط لرزه ای سیستم های فولادی بر اساس مبحث دهم
 •  6. طراحی تیرهای مرکب فولادی
 •  7. تحلیل و طراحی قابهای خمشی بتنی متوسط و ویژه
 •  8. تحلیل و طراحی دیوارهای برشی و تیرهای عمیق (اسپاندرل)
 •  9. تحلیل و طراحی سیستمهای دوگانه قاب خمشی متوسط و دیوار برشی
 • 10. طراحی پی های نواری و گسترده

مهندسینی كه قادر به شركت در اين دوره نيستند ميتوانند در يكي از دوره هاي آنلاين ترم جاري موسسه ٨٠٨ كه در ادامه مي آيد ثبت نام كنند.

 Civil808.com/edu95

 

چنانچه به هر دلیل موفق به ثبت نام آنلاین نشده اید از طریق واریز کارت به کارت وجه به شماره کارت زیر  و سپس تماس تلفنی یا ایمیلی با موسسه 808 جهت ارائه مشخصات خود میتوانید اقدام بفرمایید:

 

٥٠٢٢٢٩١٠٤١١٠٢٩٩٥

 

بانک پاسارگاد به نام مجتبي اصغري سرخي

 

ثبت نام در دوره حضوری دکتر باجی

کد دورهنام دورهاستاد دورهمدت دورهزمان برگزاریشهریه (تومان)توضیحات
Hدوره حضوری همراه با پذیرایی و ناهاردکتر باجی40 ساعت11 الی 14 مرداد900,000

ظرفیت محدود

سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
مدل سازى ستون تقويت شده
با عرض سلام واحترام ميخوام يه ستونى يا تيرى تقويت شده با FRP مدل سازى كنم توى نرم افزار اباكوس بعد با استفاده از نتايجى كه گرفتيم توى نرم افزار ايتپس مدل سازى واعمالش ميكنيم توى سازه چند طبقه ميشه عمل كرد؟ مخصوصا سازه هاى فولادى
عکس کاربر
1پاسخ
تحلیل و طراحی یک قاب جدا شده از ساختمان در ایتبس
اگر قرار باشد یک قاب از سازه ای که متقارن بوده و در هر دو جهت سیستم باربر جانبی یکسانی دارد را در نرم افزار etabs تحلیل و طراحی نماییم وزن سازه واقعی و سهم این قاب از وزن سازه به چه صورتی باید اعمال شود؟ آیا می شود برای جبران وزن ضریبی را با توجه به سطح بارگیر این قاب در ضریب C ضرب نمود تا در روند محاسبه برش پایه (V=a*CW) اعمال شود و به درستی اجزا را طراحی نماید؟ ترکیب بارها همان ترکیب بارهای سازه سه بعدی خواهند بود یا باید فقط در جهت مورد نظر زلزله و پیچش تصادفی را اعمال کرد؟ قبلا از پاسخگویی شما سپاسگزارم.
عکس کاربر
9پاسخ
برای اینکه سطح علمی خودم رو تو رشته عمران بالاتر ببرم باید چکار کنم؟
سلام .من یک دانشجو رشته عمران هستم و تقریبا دو ترم دیگه دارم تا مدرک لیسانسم رو بگرم و میخوام در اینده بیشتر توی قسمت طراحی سازه کار کنم و شایدم نقشه کشی ولی اطلاعاتم نسبت کار عمرانی و طراحی سازه کم هست میخواستم راهنماییم کنید ببینم چگونه میتونم اطلاعاتم رو توی این زمینه بیشتر کنم اگر کتابی باید مطالعه کنم و یا کاری باید انجام بدم ممنون میشم راهنماییم کنید همینطور این رو هم بگم که از برنامه اتوکد شروع کردم و میخوام بقیه برنامه ها رو یاد بگیرم مثل ایتبس وسیف و تی ری دی مکس.ممنون میشم اگر راهنماییم کنید که یه جوری سطح علمیم رو بیشتر کنم /و کتاب برای افزایش اطلاعات عمرانی چی پیشنهاد میکنید؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • Comments

  با سلام و احترام آیا جهت حضور در دوره پس از ثبت نام اینترنتی نیاز به مدرک و یا پرینت خاصی دارد یا اینکه صرفا کارت شناسایی کفایت میکند ؟
  عکس‌های farshadmz
  farshadmz
  سلام مدرک خاصی نیاز نیست ، اسم شما بعد از ثبت نام بلافاصله در لیست دوره ثبت میشود، البته در بخش پروفایل کاربری اتان هم اسم دوره و مشخصات آن ثبت میگردد
  عکس‌های Civil808-Admin
  Civil808-Admin
  با سلام پیرو تماس تلفنی اینجانب با مدیران آن موسسه محترم جهت استفاده از دوره محاسبات سازه دکتر باجی لطفا در صورت تغییراتی مبنی بر جابجایی زمان برگزاری دوره لطفا اطلاع رسانی فرمایید ضمنا" با توجه به اینکه اینجانب از شهرستان می آیم و بهمین منظور بلیط هواپیما برای 6 مرداد تهیه نموده ام واقعا از این حیث متضرر خوام شد . با تشکر از توجه شما
  عکس‌های farshadmz
  farshadmz
  سلام جناب مهندس ، تاریخ برگزاری این دوره به 11 الی 14 مرداد تغییر یافت
  عکس‌های Civil808-Admin
  Civil808-Admin