دوره های آنلاین آمادگی کنکور کارشناسی ارشد عمران ۹۷

دوره های آنلاین آمادگی کنکور کارشناسی ارشد عمران ۹۷
دوره های آنلاین آمادگی کنکور کارشناسی ارشد عمران 96

کنکور کارشناسی ارشد عمران یکی از رقابتی‌ترین کنکورهایی است که هر ساله در اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و با توجه به حجم بالای مطالب درسی افرادی که زودتر شروع به خواندن دروس می‌کنند قاعدتا موفق‌تر خواهند بود.

بر اساس سال‌ها تدریس و تجربه در کنکور کارشناسی ارشد عمران می‌توان دو عامل را به عنوان عوامل موفقیت در این کنکور برشمرد:

  1. حضور ذهن بالای مطالب
  2. دانستن قلق‌های کنکوری

تعداد زیادی از داوطلبان هستند که نمی‌دانند برای خواندن از کجا شروع کنند یا تعدادی دیگر هستند که بعد از کنکور این جمله را استفاده می‌کنند: «همه‌ی مطالب را خواندیم اما نتیجه نگرفتیم» 

در جواب باید گفت ندانستن نحوه مطالعه و همچنین ندانستن قلق‌های کنکوری یکی از عوامل این اتفاق است. 

ما اینجا در موسسه ۸۰۸ بستری را فراهم آوردیم که با استفاده از برجسته ترین اساتید کشوری شرایطی را فراهم کنیم که دانشجویان با استفاده از امکانات مختلف شامل کلاس، مشاوره با اساتید و رتبه های برتر بتوانند مسیر کنکور را برای رسیدن به یک نتیجه دلخواه کاملا برای خود هموار کنند.

توصیه می‌کنیم با دیدن فیلم‌های جلسه اول و معرفی هرکدام از اساتید با نحوه‌ی برگزاری کلاس و جزوات اساتید آشنا شوید.

دوره های ترم تابستان ۹۷ از مرداد ماه شروع می‌شود ، لیست دوره‌هایی که تاکنون صفحه ثبت نام آن ساخته شده است از این بخش قابل مشاهده است و در انتهای صفحه قابل مشاهده است مابقی دوره‌ها به زودی به این لیست اضافه خواهند شد. 

برای تهیه فیلم کامل دوره‌های ترم پیش می‌توانید به این صفحه مراجعه بفرمایید.

ورود به بخش مشاوره اختصاصی کنکور کارشناسی ارشد

اطلاع از دوره های آنلاین امادگی کنکور کارشناسی ارشد عمران موسسه 808

پادکست مسیر موفقیت-مشاور: مهندس علی عبایی

 ( قسمت اول قسمت دوم - قسمت سوم قسمت چهارم قسمت پنجم )  

 

توضیحات مهم برای استفاده از کلاس های آنلاین ۸۰۸:

  • دوره های آموزش آنلاین ۸۰۸ به این نحو است که ثبت نام شدگان دوره لینک ورود به کلاس را پس از کسر موجودی و ثبت نام بلافاصله از طریق ایمیل دریافت خواهند کرد که با کلیک روی آن به صفحه رجیستری منتقل می‌شوند. کافیست اطلاعات اسم و فامیل و ایمیل خودشان را در آن صفحه وارد کنند. سپس ایمیلی برایشان ارسال میگردد که در آن ایمیل توضیحات نحوه ورود به کلاس و لینک اصلی ورود به کلاس ارسال میگردد. در آن ایمیل که با سابجکت Gotowebinar میباشد لینکی وجود دارد که در زمان شروع همان کلاس درج شده است که از طریق آن لینک میتوانید وارد صفحه مربوطه شده و از کلاس آنلاین استفاده بفرمایید. 
  • کلاس آنلاین به نحویست که استاد تمام دسکتاپ خود را با شما به اشتراک می‌گذارد به طوریکه هر فایل پاورپوینت یا نرم‌افزاری که روی دسکتاپ خود باز می‌کند بدون وقفه زمانی برای شما به نمایش در می‌آید و هرکجا هم فایلی نیاز باشد برای شرکت‌کنندگان در دوره ارسال شود از طریق همان سیستم نرم‌افزاری خود با شما به اشتراک می‌گذارد و شما در حین تدریس دوره نه تنها صدای استاد را بدون وقفه خواهید داشت بلکه در صورت تمایل و داشتن سرعت بالای اینترنت می‌توانید وب‌کم مدرس را هم داشته باشید.
  • شرکت‌کنندگان در دوره هر زمان که سوالی داشتند میتوانند سوالات خود را بدون محدودیت به صورت پیامی ارسال کنند و هر کجا نیاز بود سوال را شفاف‌تر بپرسند در صورت وصل بودن میکروفون سیستم خودشان می‌توانند از مدرس تقاضای شرکت صوتی در کلاس را داشته باشند که با باز کردن میکروفون کلاس توسط مدرس میتوانند سوال خود را به صورت صوتی با مدرس و سایر شرکت‌کنندگان کلاس در میان بگذارند.
  • برای استفاده بدون وقفه از صدای استاد در دوره لازم است حداقل سرعت اینترنت شما 256k باشد.
  • کلیه کلاس‌های آنلاین ۸۰۸ همراه با ارائه فیلم و جزوات دوره پس از برگزاری میباشد به نحوی که کلیه فایل‌های ارائه شده در کلاس از قبیل فیلم و جزوات همان شب برگزاری دوره در فولدر دراپ باکس آپلود شده و لینک دانلود آن برای شرکت‌کنندگان کلاس بلافاصله پس از اتمام کلاس به صورت ایمیل ارسال می‌شود.

 

پکیج فیلم آمادگی آزمون ارشد

  

مشاهده فیلم معرفی دوره (ارائه از دکتر شیرزادی):

لیست دروس آمادگی کنکور کارشناسی ارشد عمران (با کلیک روی هر عنوان می‌توانید اطلاعات کامل‌تری از دوره به همراه نمونه فیلم دریافت کنید)

کد دورهنام دورهاستاد دورهمدت دورهزمان برگزاریشهریه (تومان)توضیحات
arshad97-1تحلیل و مقاومتتیام شیرزادی۸۰+۱۰ ساعتسه شنبه ها، ساعت ۱۶:۰۰-۱۹:۰۰ (شروع از ۳۰ مرداد ۹۷)900,000

مشاهده قسمتی از فیلم دوره

arshad97-2 تحلیل سازه هامصطفی دوگوهرانی۵۰+۵ ساعتجمعه‌ها از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۲:۰۰ (شروع از ۲۶ مرداد ۹۷)450,000

فیلم معرفی دوره

arshad97-3مقاومت مصالحمصطفی دوگوهرانی۵۰+۵ ساعتجمعه‌ها از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۷:۰۰ (شروع از ۲۶ مرداد ۹۷)450,000

فیلم معرفی دوره

  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • Comments