دوره آموزش حضوری طراحی و بهسازی پل های متعارف ویژه مهندسین عمران و راه آهن

دوره آموزش حضوری طراحی و بهسازی پل های متعارف ویژه مهندسین عمران و راه آهن

مشاهده قسمتی از فیلم دوره قبلی با تدریس جناب مهندس افشاریان زاده

مدرس: مهندس امید افشاریان‌زاده با بیش از ۱۲ سال سابقه همکاری با مهندسین مشاور و سه سال سابقه تدریس دوره‌های مهندسی پل

محل تشکیل کلاس‌ها: تهران (بعد ثبت نام محل نهایی برگزاری به اطلاع خواهد رسید)

زمان شروع دوره: تیرماه ۱۳۹۷

دوره آموزشی مهندسی پل شامل مروری بر سیستم‌های سازه‌ای پل‌های متعارف راه و راه‌آهن و آشنایی با مدلسازی، معرفی انواع بارهای وارد بر پل‌ها، آیین‌نامه‌های بارگذاری، طراحی و ارزیابی آسیب‌پذیری روسازه و زیرسازه پل‌ها است. در این دوره، مهندسین ضمن آشنایی با اجزای سازه‌ای و غیرسازه‌ای انواع پل‌ها و مسیرهای بارگذاری، توانایی شبیه‌سازی رایانه‌ای اجزای سازه‌ای پل‌ها را برای مقاصد طراحی و ارزیابی می‌آموزند. با قابلیت‌های مهم نرم‌افزار قدرتمند CSI Bridge و SAP2000 تا نسخه ۱۴.۲.۴ آشنا می‌شوند و روند گام به گام مدلسازی پل را در مسیری منظم توسط این نرم‌افزار تجربه می‌کنند.

پل‌ها به خاطر نوع کاربری و عملکرد در شبکه‌های حمل و نقل جاده‌ای و ریلی، در معرض انواع بارهای دائمی، بهره‌برداری، باد، فشار خاک، زلزله و ... قرار می‌گیرند که ماهیت برخی از این بارها و روند ترکیب بارهای آنها با ساختمان‌های طبقاتی متفاوت است. لذا یکی از اهداف مد نظر این دوره، آشنایی با فرآیند بارگذاری و ترکیب بار برای پل‌ها به شمار می‌رود.

پس از رخداد زلزله‌های مخرب و آسیب دیدن پل‌ها در دنیا طی سال‌های گذشته، رویکرد آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های طراحی و ارزیابی آسیب‌پذیری لرزه‌ای پل‌ها دچار تغییر اساسی شده است. لذا یکی دیگر از اهداف این دوره، آشنایی مهندسین با انواع الگوهای مختلف آسیب و مودهای بالقوه شکست در اجزای سازه‌ای و غیرسازه‌ای پل‌ها طی زلزله‌های گذشته است تا اهمیت مقررات جدید تدوین شده برای حفاظت از این سازه‌های مهم و استراتژیک آشکار شود.

فلسفه اصلی در طراحی لرزه‌ای پل‌ها در آیین‌نامه‌های مربوطه، ارتجاعی باقی ماندن روسازه و رفتار غیرارتجاعی و شکل‌پذیر زیرسازه طی رخداد زلزله طرح و جلوگیری از فروریزش دهانه‌ها و هرگونه رخداد فاجعه‌آمیز است.

روش‌های جدید تحلیل سازه در برابر بارهای متحرک وسائل نقلیه و رسم سطوح تأثیر، روش‌های گوناگون توزیع بار متحرک روی عرشه و تعریف مسیرهای عبور، انواع تحلیل لرزه‌ای و بررسی نتایج این تحلیل‌ها از دیگر آموزه‌های این دوره به شمار می‌رود. سعی می‌شود رفتار دینامیکی و فرا ارتجاعی سیستم‌های سازه‌ای پلها در این دوره تشریح شود و با توضیح مثال‌های کاربردی، مهندسین با ارزیابی پاسخ سازه‌ای پل‌ها آشنا شوند. مروری بر روند انجام پروژه‌های ارزیابی آسیب‌پذیری پل‌ها در ایران صورت خواهد گرفت و روش‌های بهسازی لرزه‌ای پل‌های موجود و دستورالعمل‌های تدوین شده در این زمینه برای دانش‌پژوهان تشریح می‌شود. در خاتمه برخی مطالب ویژه نظیر طراحی پایه‌های انتهایی (کوله‌ها)، آبشستگی پايه‌های مستقر بر آب، تهیه شناسنامه فنی پل‌ها، آزمایش‌های مقاومت مصالح و ژئوتکنیک در طراحی و ارزیابی پل‌ها، پلهای مصالح بنایی قوسی، فرآیند تعمیرات و نگهداری پل‌ها و سیستم‌های مدیریت پل و ... در این دوره ارائه خواهد شد.

در این دوره می‌خواهیم به پرسش‌های زیر پاسخ دهیم:

۱. بارگذاری پل‌ها چگونه و بر اساس چه آیین نامه‌ای انجام می‌شود؟

در گذشته بارگذاری پل‌های ایران بر اساس ابلاغیه شماره ۱۱ وزارت راه و ترابری انجام می‌گرفت که نهایتا نشریه شماره ۱۳۹ توسط سازمان برنامه و بودجه منتشر گردید و دومین ویرایش آن در سال ۱۳۷۹ توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی وقت تحت عنوان «آیین‌نامه بارگذاری پل‌ها» عرضه شد.در خصوص بارهای ناشی از زلزله ابتدا مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن در سال ۱۳۷۴ نشریه شماره ۲۳۵ را تحت عنوان «آيين‌نامه طرح پل‌های شوسه و راه‌آهن در برابر زلزله» منتشر کرد. ویرایش دوم این نشریه توسط پژوهشکده حمل و نقل وزارت راه و ترابری با عنوان «ضوابط طرح پلهاي شوسه و راه‌آهن در برابر زلزله» در سال ۱۳۸۴ انتشار یافت و بالاخره معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در سال ۱۳۸۷ «آيين‌نامه طرح پل‌های راه و راه‌آهن در برابر زلزله» را منتشر کرد که تا امروز تغییری نکرده است. دو آیین‌نامه فوق مدت‌ها است که بروزرسانی نشده‌اند و لذا یکی از اهداف دوره، آشنایی مهندسین با آیین‌نامه‌های معتبر جدید بارگذاری، طراحی سازه‌ای و طراحی لرزه‌ای دنیا و به ویژه آیین‌نامه‌های AASHTO ،AREMA ،B.S و EUROCODE است. در خصوص بارگذاری پل‌ها لازم است آزمایش بارگذاری نیز پس از اجرای پل صورت گیرد که اصول این آزمایش نیز برای مهندسین تشریح خواهد شد.

تنها یکی از جنبه‌های طراحی پل، بحث طراحی سازه‌ای است که در این دوره به آن پرداخته می‌شود. سایر بحث‌های طراحی سیویل نظیر درزهای انبساط، سامانه‌های زهکشی آبهای سطحی عرشه، نورپردازی، روکش آسفالت، هندریل و ... در این دوره به طور تفصیلی مطرح نمی‌شود.

در دنیا آیین‌نامه‌های مختلفی برای طراحی سازه‌ای پل‌ها تدوین شده‌اند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به آیین‌نامه AASHTO ،AREMA ،CALTRANS ،B.S و EUROCODE اشاره کرد. در کشور ایران نیز دستورالعمل‌هایی توسط معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور نظیر نشریه ۳۹۵ تحت عنوان «دستورالعمل طراحی پل‌های فولادی» و نشریه ۳۸۹ با عنوان «آیین‌نامه طرح و محاسبه پل‌های بتن‌آرمه» منتشر شده است. آیین‌نامه‌های ایران در مورد سازه‌های فولادی از روش تنش مجاز و در مورد سازه‌های بتن‌آرمه از روش مقاومت نهایی استفاده می‌کنند. این در حالیست که در آیین‌نامه‌های معتبری نظیر AASHTO فقط روش ضرایب بار و مقاومت برای طراحی اجزای فولادی و بتنی پل‌ها ارائه شده است. مؤسسه AASHTO برای طراحی سازه پل‌ها در برابر بارهای وارده از نشریه AASHTO LRFD Bridge Design Specifications ،7th Edition ،2014 استفاده می‌کند و برای طراحی لرزه‌ای نیز نشریه مستقلی تحت عنوان AASHTO Guide Specifications for LRFD Seismic Bridge Design, 2011 ارائه کرده است. در این دوره فلسفه طراحی با آیین‌نامه‌های جدید به ویژه AASHTO مطرح خواهد شد.

برای طراحی سازه پل می‌توان از نرم‌افزار معتبر CSI Bridge استفاده نمود که نسخه ۱۶ام آن به تازگی منتشر شده است. این نرم‌افزار قابلیت‌های بسیار خوبی در زمینه معرفی مسیر هندسی پل (Layout Line)، وجود قوس در پلان، شیب طولی مسیر، کجی محور قاب‌های زیرسازه نسبت به روسازه (Skew Angle)، تغییر در ابعاد مقطع عرشه در طول پل (Parametric Variation)، تعریف مسیرهای عبور (Lane) روی عرشه، انواع کامیون و قطار استاندارد برای بارهای متحرک، مدلسازی خودکار (Automatic Model Generating)، مش‌بندی مدل با سه روش المان‌های قاب، پوسته و حجمی، مدلسازی آثار سختی نشیمن‌گاه‌ها و کوله‌ها، اندرکنش خاک- شالوده و ... است. در ضمن این نرم‌افزار قابلیت انجام طراحی لرزه‌ای خودکار مطابق با AASHTO برای انواع مناطق لرزه‌خیز را دارد و به عنوان نمونه قادر است آثار ترک‌‎خوردگی مقاطع بتنی مسلح را بر اساس نمودارهای لنگر- انحنا به صورت خودکار در المان‌های مربوطه منظور کند. طراحی لرزه‌ای برای مناطق با لرزه‌خیزی بسیار زیاد (SDC-D) بر اساس تحلیل‌های غیرخطی استاتیکی بارافزون (Pushover) برای تعیین ظرفیت قابهای زیرسازه در دو راستای طولی و جانبی پل و همچنین تحلیل طیفی چندمودی (Multi-Mode Spectral Analysis) برای تعیین تقاضای لرزه‌ای وارد بر زیرسازه و در نهایت تعیین نسبت‌های ظرفیت به تقاضا (C/D Ratios) صورت می‌پذیرد.

برای مقاصد ارزیابی آسیب‌پذیری لرزه‌ای پلها در کشور، از نشریه شماره ۵۱۱ سازمان برنامه و بودجه کشور که در سال ۱۳۹۰ با عنوان «راهنمای بهسازی لرزه ای پل‌ها» منتشر شده است استفاده می‌شود. در این راهنما، ارزیابی بر اساس کنترل سازه برای سطوح عملکرد صورت می‌پذیرد. اهداف بهسازی بر مبنای اهمیت مسیر ترافیکی و ویژگی‌های سازه‌ای پل، لرزه‌خیزی و مشخصه‌های ساختگاه و عملکرد مورد انتظار از پل در مدیریت بحران پس از وقوع زلزله، در ارتباط با دسترسی و خدمت‌رسانی صورت می‌گیرد. به منظور بهسازی لرزه‌ای پلها در این نشریه، با توجه به عمر مفید آنها در مقایسه با ساختمان‌ها، دوره بازگشت ۱۵۰ سال در سطح خطر ۱ (سطح بهره برداری) و ۱۰۰۰ سال در سطح خطر ۲ (سطح ایمنی) در نظر گرفته می‌شود. علاوه بر جنبه‌های عملکردی سازه پل در مقابل زلزله، آثار ناشی از بروز پدیده‌هایی مانند روانگرایی، گسترش جانبی، فرو نشست خاک، گسلش سطحی، زمین لغزش و .... حائز اهمیت است. این نشریه مشابه دستورالعمل بهسازی لرزه‌ای پل‌های بزرگراهی ایالات متحده (FHWA Seismic Retrofitting Manual for Highway Structures-2006) از چندین روش برای ارزیابی آسیب‌پذیری تحلیلی استفاده می‌کند که معروف‌ترین آنها روش تعیین نسبت‌های ظرفیت به تقاضا برای اجزای منفرد پل است. در این دوره روش تعیین نسبت ظرفیت به تقاضای جابجایی (روش D2 در دستورالعمل FHWA-06) نیز بیان خواهد شد که در آن برای سنجش ظرفیت جابجایی زیرسازه پل از تحلیل استاتیکی غیرخطی استفاده می‌شود.

به منظور شروع مطالعات برای ارزیابی آسیب‌پذیری پل‌ها، ابتدا لازم است تا مدارک طراحی و مدارک کارگاهی اجرای پل جمع‌آوری گردد. در صورت عدم وجود مستندات فنی شامل نقشه‌های سازه‌ای، دفترچه‌های کارگاهی مقاومت مصالح، گزارشهای ژئوتکنیک و ...، لازم است تا طی مراحل میدانی، سونداژهای شناسایی و آزمایش‌های محلی و آزمایشگاهی، مشخصات فنی مورد نیاز برای ارزیابی پل در وضع موجود تهیه شود. در مرحله بعد شناسنامه فنی پل در صورتی که وجود نداشته باشد تهیه می‌شود. در این مرحله گزارشی از آسیب‌پذیری پل به روش کیفی تهیه می‌شود و مشخص می‌شود که به مطالعات تحلیلی نیاز هست یا نه. در صورت نیاز به انجام مطالعات تفصیلی، مدلسازی اجزای سازه‌ای پل انجام می‌شود و ارزیابی آسیب‌پذیری اجزای سازه‌ای و غیرسازه‌ای به روش کمّی و تحلیلی صورت خواهد گرفت و گزارشی از این مرحله تهیه می‌شود. در صورت نیاز به بهسازی، گزینه‌هایی برای رفع آسیب‌پذیری‌های موجود ارائه می‌شود و در نهایت طرح بهسازی انتخاب شده، با هماهنگی کارفرما نهایی می‌شود و جزئیات اجرایی آن به همراه تهیه اسناد مناقصه اجرای طرح به کارفرما ارائه می‌شود.

۲. در مهندسی پل، چه زمینه‌های تحقیقاتی را می‌توان پیشنهاد کرد؟

با توجه به اهمیت پل‌ها و روش‌های نوین ساخت پل در دنیا، در کشور ما جای کار زیادی در زمینه فعالیت‌های تحقیقاتی در علم مهندسی پل وجود دارد که در این بند تنها به چند مورد محدود اکتفا می‌شود:

 • بررسی اندرکنش اجزای مختلف پل با یکدیگر
 • اندرکنش دینامیکی وسایل نقلیه با عرشه (بررسی آثار ضربه، ترمز و شتاب، نیروهای گریز از مرکز)
 • بررسی خستگی اجزای فولادی پل‌ها تحت اثر بارهای چرخه‌ای پرتواتر و تأثیر روی مقاومت، سختی و شکل‌پذیری اجزا
 • بررسی  و مقایسه سسیتم‌های اتلاف انرژی در پل‌ها
 • ارزیابی آسیب‌پذیری لرزه‌ای پل‌ها به روش‌های احتمالاتی (منحنی‌های شکنندگی) به کمک تحلیل‌های تاریخچه زمانی
 • مطالعات مربوط به اندرکنش خاک و سازه و اثر سختی و میرایی خاک روی رفتار دینامیکی پل
 • تأثیر وجود خاکریز اطراف کوله‌ها در رفتار دینامیکی پل به هنگام زلزله
 • اثر وجود درزهای انبساط در روسازه روی رفتار دینامیکی پل‌های چند دهانه از نوع نشیمن
 • سنجش میزان سختی نشیمن‌گاه‌های متداول (نظیر نئوپرن‌های مسلح) در رفتار لرزه‌ای پل
 • تأثیر وجود مقیدکننده‌های طولی (Restrainer) برای مهار دهانه‌های متوالی عرشه به منظور جلوگیری از سقوط عرشه
 • تعیین میزان کفایت نصب دستگاه‌های افزایش‌دهنده پهنای نشیمن (Seat Extender) برای جلوگیری از سقوط عرشه
 • اثر ضربه دهانه‌های انتهایی به دیواره پیشانی کوله به هنگام رخداد زلزله
 • وجود خاک‌های مسأله‌دار (نظیر خاک‌های روانگرا) در خاکریز کوله‌ها و تأثیر آن در دوران دیواره کوله به هنگام زلزله
 • انواع روش‌های تقویت پایه‌‎ها در پل‌ها به منظور جبران ضعف‌های خمشی و برشی
 • آزمون‌های غیر مخرب (NDT) جهت تعیین مشخصات مقاومت و سختی اجزای سازه‌ای پل‌های موجود
 • روش‌های چشمی و میدانی ارزیابی پل‌ها به منظور اولویت‌بندی بهسازی لرزه‌ای پل‌ها
 • دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های نوین کنترل و مونیتورینگ پلها طی بهره‌برداری برای سنجش رفتار پل و سیستم مدیریت پل (BMS)
 • تعمیرات ادواری و اساسی در پل‌ها و بازرسی‌های ادواری پل‌ها به منظور انجام تعمیرات و مقاصد نگهداری (Maintenance)

مطالب مرتبط:

پکیج فیلم آموزش طراحی پل با نرم افزار CSIBridge همراه با آخرین نسخه نرم افزار

پکیج فیلم آموزش طراحی پل با نرم افزار CSIBridge همراه با آخرین نسخه نرم افزار

مدرس دوره:
امید افشاریان زاده
طول دوره:
۹ ماه
هزینه ثبت نام: 0 تومان
زمان برگزاری کلاس ها:
پنج شنبه ها ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰
شروع دوره:
1 تير 1397
آموزشگاهمحتواهای علمی دوره های نرم افزاری

محصولات مرتبط

مدل سازی گروه شمع با ABAQUS 2017- محاسبه ظرفیت باربری گروه شمع
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 45,000 تومان
45,000 تومان
مدلسازی سازه های فلزی
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 49,000 تومان
49,000 تومان
ساختن مؤلفه های فامیلی
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 123,000 تومان
123,000 تومان
آموزش Revit Structure 2015 -
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 15,000 تومان
15,000 تومان
آموزش کاربردی تحلیل و طراحی سازه ها به کمک Autodesk Robot 2012
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 30,000 تومان
30,000 تومان
فیلم آموزشی طراحی دیواربرشی با ETABS 2016
قیمت: 75,000 تومان
75,000 تومان
ArchiCad Collection 2016
قیمت: 0 تومان
6,000 تومان
اصول طراحی سازه های صنعتی در SAP
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 120,000 تومان
120,000 تومان
فیلم آموزش مدلسازی پی های سطحی و شمع ها در آباكوس
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 75,000 تومان
75,000 تومان
Revit Objects 2017
قیمت: 0 تومان
13,900 تومان
فیلم آموزش تحلیل غیرخطی یک تیر بتنی مسلح با استفاده از نرم افزار ANSYS
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 15,000 تومان
15,000 تومان
فوت و فن Excel برای مهندس عمران
قیمت: 0 تومان
49,000 تومان
مدلسازی و تحلیل سازه های خاکی و سنگی در FLAC
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 25,000 تومان
25,000 تومان
آموزش مهندسی معماری
قیمت: 7,000 تومان
7,000 تومان
آموزش رویت اندازه گذاری و ساختن view
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 48,000 تومان
48,000 تومان
تنظیمات ویژگی های فامیلی (مبلمان)
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 57,000 تومان
57,000 تومان
آموزش ایتبس بتنی Saff Etabs 2015 Betoni -
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 30,000 تومان
30,000 تومان
آموزش V_Ray
قیمت: 0 تومان
17,500 تومان
 آموزش کاربردی نرم افزار SeismoSignal
قیمت: 10,000 تومان
10,000 تومان
آموزش Lumion 5
قیمت: 0 تومان
30,000 تومان
آموزش جامع پیشرفته 3DS Max 2017
قیمت: 0 تومان
15,800 تومان
آموزش کاربردی و تخصصی Revit Architecture
قیمت: 350,000 تومان
350,000 تومان
آنالیز دینامیک غیرخطی به کمک LS-DYNA
قیمت: 15,000 تومان
15,000 تومان
پکیج آموزشی کنترل پروژه (Msp & P6)
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 180,000 تومان
153,000 تومان
تحلیل و طراحی پروژه های کاربردی با نرم افزارهای ETABS 2000 و SAFE
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 18,000 تومان
18,000 تومان
آموزش میلگردگذاری در رویت
قیمت: 0 تومان
32,000 تومان
طراحی قوس مرکب در Civil 3D مطابق نشریه ۴۱۵
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 10,000 تومان
10,000 تومان
تحلیل و طراحی سازه ه ای فولادی در Prokon
قیمت: 33,000 تومان
33,000 تومان
پروژه 3 - نمای ساختمان در 3d max
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 38,000 تومان
38,000 تومان
لوله کشی ساختمان در Revit Mep
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 23,000 تومان
23,000 تومان
آموزش جامع ArchiCAD 14
قیمت: 0 تومان
17,900 تومان
راهنمای جامع نرم افزار PERFORM 3D
قیمت: 0 تومان
16,500 تومان
آموزش سیف CSI SAFE
قیمت: 0 تومان
30,000 تومان
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
S-3
پکیج فیلم آموزش نحوه تهیه دفترچه محاسبات با استفاده از نرم افزار MathCad همراه با آخرین نسخه نرم افزار نرم افزار MathCad در حقیقت یک نرم افزار پایه محاسباتی مانند اکسل میباشد که با ابزارک های قدرتمند خود تقریبا در تمامی رشته های پایه و مهندسی کاربرد فراوان دارد. اما چیزی که این نرم افزار را از سایر رقبا متمایز ساخته ، ساختار متن محور آن است. به طوری که بر خلاف نرم افزار اکسل که محاسبات درون سلولها، معمولا پنهان هستند ، در این نرم افزار تمامی محاسبات به صورت تایپی شبیه به word نوشته می شوند و در نهایت خود ن
قیمت: 150,000 تومان
150,000 تومان
آموزش 3D Home Architect
قیمت: 0 تومان
8,000 تومان
کامل‌ترین مرجع کاربردی AutoCAD
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 25,000 تومان
25,000 تومان
پکیج آموزشی Revit Collaborate
قیمت: 150,000 تومان
150,000 تومان
آموزش PRIMAVERA P6 (از سری کتابهای آموزش بر اساس پروژه)
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 17,000 تومان
17,000 تومان
آموزش ایجاد Template حرفه ای در Revit
قیمت: 150,000 تومان
150,000 تومان
آموزش پیشرفته ABAQUS 2017- رشته ژئوتکنیک
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 150,000 تومان
135,000 تومان
مدلسازی حجم های پوسته ای
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 67,000 تومان
67,000 تومان
آموزش گام به گام AutoCAD Civil 3D 2013
قیمت: 22,000 تومان
22,000 تومان
کاربرد 3Ds MAX در معماری
قیمت: 0 تومان
17,500 تومان
مکان یابی در GIS به روش TOPSIS
قیمت: 0 تومان
15,000 تومان
محاسبات پروژه های ساختمانی با استفاده از ETABS و SAFE
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 40,000 تومان
40,000 تومان
آموزش تحلیل تحکیم با فرض رفتار ارتجاعی خاک- آزمایش ادئومتر در نرم افزار ABAQUS
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 15,000 تومان
15,000 تومان
آموزش کاربردی Autocad
قیمت: 100,000 تومان
100,000 تومان
آموزش کاربردی MATLAB برای مهندسی عمران
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 14,000 تومان
14,000 تومان
طراحی قوس سرپانیتن در نرم افزار CIVIL 3D مطابق نشریه ۴۱۵
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 12,000 تومان
12,000 تومان
فوت و فن word برای مهندس عمران
قیمت: 0 تومان
39,000 تومان
مدل سازی شمع های تکی در نرم افزار ABAQUS
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 45,000 تومان
45,000 تومان
ArchiCAD 20 + Collection
قیمت: 0 تومان
14,000 تومان
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
S10
پکیج فیلم آموزش طراحی معماری داخلی با نرم افزار های3D-Max ، V.ray ، Sketchup همراه با پروژه عملی کاملا کاربردی
قیمت: 890,000 تومان
890,000 تومان
ترسیم سریع و آسان نقشه های اجرایی سازه های بتنی در AutoCAD Structural Detailing
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 25,000 تومان
25,000 تومان
آموزش نرم افزار حرفه ای Advance Steel
قیمت: 300,000 تومان
300,000 تومان
3D STUDIO MAX 2017 - 64Bit
قیمت: 0 تومان
14,000 تومان
کتاب LAND 2007,2008 Civil design Land xml Reporting 7
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 30,000 تومان
30,000 تومان
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
S11
پکیج فیلم آموزش کاربرد EXCEL در مهندسی سازه همراه با پروژه عملی کاملا کاربردی
قیمت: 250,000 تومان
250,000 تومان
AutoCAD 2017 - 32,64 Bit
قیمت: 0 تومان
12,000 تومان
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
S25
پکیج فیلم آموزش طراحی سقف
قیمت: 1,315,000 تومان
1,315,000 تومان
کاربرد نرم افزار Opensees در تحلیل و مدل سازی سازه ها
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 24,000 تومان
24,000 تومان
فیلم آموزش کاربردی طراحی دال های پیش تنیده به کمک نرم افزار ADAPT
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 300,000 تومان
300,000 تومان
پکیج آموزش جامع طراحی انواع قوس در نرم افزار Civil3D
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 52,000 تومان
29,000 تومان
Advance Concrete
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 150,000 تومان
150,000 تومان
کتاب ماکرونویسی در ANSYS بر پایه زبان APDL
قیمت: 30,000 تومان
30,000 تومان
نا موجود
مدل سازی برای طراحی سازه ها
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 35,000 تومان
35,000 تومان
آموزش تحکیم دوبعدی در نرم افزار ABAQUS
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 20,000 تومان
20,000 تومان
آموزش Kitchen Draw 6
قیمت: 0 تومان
25,000 تومان
مرجع کامل PLAXIS
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 24,000 تومان
24,000 تومان
تحلیل دستی سازه ها و مقایسه آن با تحلیل نرم افزاری به کمک SAP 2000
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 7,000 تومان
7,000 تومان
آموزش رویت داینامو REVIT DYNAMO 2017
قیمت: 0 تومان
32,000 تومان
پيشرفته AUTODESK REVIT 2016 آموزش
قیمت: 0 تومان
14,800 تومان
اموزش طراحي پارامتريك با Grasshopper
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 90,000 تومان
90,000 تومان
فیلم آموزش شبيه سازي پديده هاي ضربه و انفجار با استفاده از نرم افزار LS-DYNA
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 50,000 تومان
50,000 تومان
کدهای متلب دینامیک سازه
قیمت: 0 تومان
65,000 تومان
فيلم آموزشي تحلیل کمانش ستون ها و ورق های کامپوزیتی در ANSYS
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 15,000 تومان
15,000 تومان
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
S40
مدل سازی اطلاعات سازه ای با نرم افزار Tekla Structures
قیمت: 390,000 تومان
359,500 تومان
مدل سازی موتورخانه اجرایی در Revit MEP
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 200,000 تومان
200,000 تومان
فیلم آموزش SAP2000 (قدم یک)
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 145,000 تومان
145,000 تومان
مرجع کاربردی نرم افزار ANSYS در مهندسی عمران
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 35,000 تومان
35,000 تومان
آموزش نرم افزار ETAP -
قیمت: 0 تومان
20,000 تومان
آموزش جامع RhinoCeros
قیمت: 0 تومان
17,500 تومان
آموزش کاربردی sap با پروژه های عملی
قیمت: 23,000 تومان
23,000 تومان
کتاب آموزش نرم افزار AUTODESK MAP
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 15,000 تومان
15,000 تومان
آموزش AUTOCAD
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 24,800 تومان
24,800 تومان
آموزش رویت – حجم سازی
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 98,000 تومان
98,000 تومان
طراحی سازه های فولادی به روش LRFD در ETABS2015(بررسی 16 پروژه طرح لرزه ای)
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 24,000 تومان
24,000 تومان
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
S-14
پکیج فیلم آموزش طراحی دیوار برشی فولادی در نرم افزار ETABS و SAP همراه با پروژه عملی کاملا کاربردی
قیمت: 300,000 تومان
300,000 تومان
محاسبات فشار جانبی برای دیوار حائل وزنی در نرم افزار ABAQUS
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 35,000 تومان
35,000 تومان
فیلم آموزش تحلیل IDA با نرم افزار SeismoStruct
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 30,000 تومان
30,000 تومان
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
S-5
پکیج فیلم آموزش مقدماتی و تهیه نقشه های شاپ کارگاهی با استفاده از نرم افزار TEKLA همراه با آخرین نسخه نرم افزار
قیمت: 440,000 تومان
356,000 تومان
کاملترین مرجع کاربردی ABAQUS (پیشرفته)
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 35,000 تومان
35,000 تومان
تحلیل دینامیکی مسائل ژئوتکنیکی در نرم افزار ABAQUS 2017- تحلیل دینامیکی یک شیروانی خاکی تحت بارگذاری زلزله
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 50,000 تومان
50,000 تومان
فیلم آموزش طراحی دیوار حائل در ایتبس
قیمت: 21,500 تومان
21,500 تومان
آموزش رویت مپ – مدلسازی تاسیسات ساختمان
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 43,000 تومان
43,000 تومان
آموزش رویت Revit 2017
قیمت: 0 تومان
42,000 تومان
آموزش محاسبات متره و برآورد
قیمت: 0 تومان
15,000 تومان
آموزش 2017 - 3ds max
قیمت: 0 تومان
42,000 تومان
پیشنهاد ویژه 808 -شماره3: آموزش Csi Bridge
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 376,000 تومان
376,000 تومان
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
S4
پکیج فیلم آموزش نرم افزار اجزای محدود ABAQUS با کاربرد در مهندسی سازه همراه با آخرین نسخه نرم افزار
قیمت: 650,000 تومان
650,000 تومان
برنامه ریزی و کنترل پروژه های عمرانی با Microsoft Project
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 16,000 تومان
16,000 تومان
AutoCAD Civil 3D 2017 - 64Bit
قیمت: 0 تومان
12,000 تومان
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
S-2
پکیج فیلم آموزش مقدماتی طراحی سازه با نرم افزار STAAD Pro همراه با آخرین نسخه نرم افزار
قیمت: 150,000 تومان
150,000 تومان
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
S13
فیلم آموزش طراحی سازه های خاص در نرم افزار SAP همراه با پروژه عملی کاملا کاربردی (بهمراه اطلاعات مفید درباره دکل های مخابراتی و
قیمت: 1,000,000 تومان
1,000,000 تومان
آموزش مقدماتی DYNAMO
قیمت: 0 تومان
250,000 تومان
آموزش متوسطه DYNAMO
قیمت: 250,000 تومان
250,000 تومان
آموزش رویت مدلسازی سازه ای با Revit Structure
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 49,000 تومان
49,000 تومان
کتاب MATLAB 2016 برای همه
قیمت: 37,500 تومان
37,500 تومان
آموزش مقدماتی و متوسط 3DS Max 2017
قیمت: 0 تومان
15,800 تومان
نرم افزار آباکوس ABAQUS 2016 HF2 بهمراه فیلم آموزش نصب نرم افزار
فروشگاه
10 درصد
تخفیفات دوره ای
قیمت: 12,000 تومان
12,000 تومان
آموزش 3D Max 2015
قیمت: 0 تومان
18,500 تومان
آموزش طراحی ماشین در 3d Max
قیمت: 0 تومان
30,000 تومان
مجموعه نقشه کشی و نقشه برداری
قیمت: 0 تومان
24,000 تومان
آموزش InDesign CS6
قیمت: 0 تومان
18,900 تومان
فیلم_آموزش نرم افزار OpenSees
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 439,000 تومان
439,000 تومان
تکنیک های مدلسازی طراحی و تحلیل سازه های خاکی سنگی و بتنیANSYS
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 12,000 تومان
12,000 تومان
کاربرد استاندارد 2800 ویرایش 4 در ETABS
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 20,000 تومان
20,000 تومان
قسمت 9: مدل سازی قاب خمشی فولادی دارای میراگرهای تسلیم شونده
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 75,000 تومان
75,000 تومان
کتاب دینامیک سازه ها با SAP2000
قیمت: 34,000 تومان
34,000 تومان
اصول و مبانی نقشه برداری و تکنیک های پیشرفته آن
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 28,000 تومان
28,000 تومان
کتاب آموزش جامع V.ray (کاملترین مرجع آموزشی)
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 21,000 تومان
21,000 تومان
ArchiCAD & Sketchup Collection
قیمت: 0 تومان
6,000 تومان
آخرین نسخه های نرم افزار SketchUp ،Lumion ،Chief Architect
کلی
فروشگاه
قیمت: 0 تومان
220,000 تومان
آموزش کاربردی مدلسازی جریان و رسوب در HEC-RAS
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 23,000 تومان
23,000 تومان
آموزش گام به گام مدلسازی فلزی با نرم افزار Tekla Structures ورژن های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 300,000 تومان
240,000 تومان
 پکیج آموزش حرفه ای اسکچاپ استاد زارعی مختص بازار کار
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 200,000 تومان
200,000 تومان
فیلم آموزش جامع مدل سازی و شاپ درایینگ سازه های بتن آرمه در نرم افزار Tekla Structures
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 299,000 تومان
299,000 تومان
;کاملترین مرجع کاربردی طراحی سازه با SAP 2000 (سازه های فولادی)
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 45,000 تومان
45,000 تومان
دوره کامل آموزش رویت Revit Architecture
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 299,000 تومان
299,000 تومان
تحلیل سه بعدی یک مخزن بتنی تحت اثر رکورد زلزله با ANSYS
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 40,000 تومان
40,000 تومان
آموزش توزیع تنش در خاک تحت بارگذاری مستطیلی
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 10,000 تومان
10,000 تومان
فیلم آموزش عمومی AutoCAD
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 60,000 تومان
60,000 تومان
تحلیل و طراحی پل در CSIBRIDGE
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 25,000 تومان
25,000 تومان
اموزش رویت – مدلسازی انواع بام
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 43,000 تومان
43,000 تومان
مدلسازی سازه ای پارکینگ طبقاتی
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 52,000 تومان
52,000 تومان
آموزش حرفه ای DYNAMO
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های معماری
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 0 تومان
250,000 تومان
مدل سازی کاربردی با استفاده از نرم افزار OpenSees
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 29,000 تومان
29,000 تومان
آموزش ساخت مرحله ای یک خاکریز بر روی یک لایه رس اشباع
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 20,000 تومان
20,000 تومان
PLAXIS 8
قیمت: 0 تومان
25,500 تومان
AutoCAD MEP 2017 - 64Bit
قیمت: 0 تومان
140,000 تومان
برنامه نویسی شی گراء در AecGIS به زبان python
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 13,000 تومان
13,000 تومان
آموزش رویت مدلسازی یک ساختمان
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 59,000 تومان
59,000 تومان
کتاب راهنمای کامل v.ray 3.5
قیمت: 54,900 تومان
54,900 تومان
آموزش ایتبس CSI ETABS -
قیمت: 0 تومان
30,000 تومان
REVIT Architecture & Structure 2015
قیمت: 0 تومان
18,800 تومان
فیلم آموزش طراحی دیوار حائل وزنی سنگی و دیوار حائل بتنی
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 150,000 تومان
150,000 تومان
نام محصول: آموزش رویت جداول و تقسیم فضا نوع محصول: DVD زمان: 01:34:47 محتوا: شامل 14 فایل آموزشی به همراه فایل معرفی محصول فرمت: .mp4 مدرس: زهره یوسفی مخاطب: مهندسان معماری، عمران و مکانیک – پیمانکاران و مدیران پروژه – تولیدکنندگان تجهیزات و مصالح ساختمانی
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 42,000 تومان
42,000 تومان
AutoCAD Architecture 2017
قیمت: 0 تومان
14,000 تومان
آموزش رویت ساختن انواع دیوارها
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 38,000 تومان
38,000 تومان
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
S7
پکیج فیلم آموزش نرم افزار Opensees همراه با آخرین نسخه نرم افزار
قیمت: 877,000 تومان
877,000 تومان
آموزش تحلیل تحکیم یک بعدی-آزمایش ادئومتر- با فرض رفتار الاستوپلاستیک خاک
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 15,000 تومان
15,000 تومان
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
S17
پکیج فیلم دوره جامع طراحی عملکردی و بهسازی لرزه‌ای با نرم‌افزار SAP2000
قیمت: 450,000 تومان
450,000 تومان
آموزش کاربردی مدل سازی هیدرولوژیکی حوضه آبریز در HEC-HMS
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 25,000 تومان
25,000 تومان
تحلیل غیر ارتجاعی سازه ها - با اسفاده از نرم افزار SeismoStruct
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 8,000 تومان
8,000 تومان
آموزش سیویل تری دی CIVIL 3D
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 25,000 تومان
25,000 تومان
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
S9
پکیج فیلم آموزش طراحی پل با نرم افزار CSIBridge همراه با آخرین نسخه نرم افزار
قیمت: 355,000 تومان
355,000 تومان
بررسی پایداری دیوارهای (GRS) یا دیوارهای مسلح شده با ژئوسنتتیک ها در ABAQUS
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 40,000 تومان
40,000 تومان
آموزش رویت آشنایی با نرم افزار رویت
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 36,000 تومان
36,000 تومان
پک کامل آموزش نرم افزار Ls Dyna
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 250,000 تومان
250,000 تومان
دانشنامه دیجیتال مهندسی عمران (نسخه 7)
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 82,000 تومان
82,000 تومان
پک بزرگ 3DMax plus
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 320,000 تومان
320,000 تومان
مرجع کاربردی REVIT2013
قیمت: 0 تومان
11,000 تومان
ترسیم نقشه ها ی اجرایی سازه های بتنی در Autocad structural detailing
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 32,000 تومان
32,000 تومان
مدلسازی لرزه ای و تحلیل عددی سازه ها در ETABS
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 22,000 تومان
22,000 تومان
AutoCAD MAP 3D 2017 - 64Bit
قیمت: 0 تومان
12,000 تومان
قسمت 2: انجام صحت سنجی بر روی ستون بتنی و مقایسه با نتایج آزمایشگاهی
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 25,000 تومان
25,000 تومان
آموزش 2017 - revit
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 42,000 تومان
42,000 تومان
آموزش Slope/w
قیمت: 0 تومان
50,000 تومان
آموزش تخصصی و کامل فامیلی و مس در Revit,S
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 300,000 تومان
300,000 تومان
فیلم آموزش پیشرفته فرمول نویسی در Revit ، مدرس: آریانی
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 50,000 تومان
50,000 تومان
پیشنهاد ویژه 808 -شماره9: آموزش TEKLA Structure
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 354,000 تومان
354,000 تومان
ساختن صحنه های معماری در 3ds Max
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 34,800 تومان
34,800 تومان
آموزش جامع ETABS بتني
قیمت: 0 تومان
24,800 تومان
آموزش پروژه محور نرم افزار MS Project 2016
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 150,000 تومان
150,000 تومان
آموزش Revit Architecture 2015
قیمت: 0 تومان
18,500 تومان
فیلم آموزش کاربرد Matlab در مهندسی عمران
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 150,000 تومان
150,000 تومان
آموزش نحوه مدل سازی پی های نواری در ABAQUS و محاسبه ظرفیت باربری
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 25,000 تومان
25,000 تومان
Sketch and Rando Tools
قیمت: 0 تومان
14,000 تومان
تحليل استاتيکي و ديناميکي سد هاي خاکي با استفاده از GEO STUDIO
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 27,000 تومان
21,600 تومان
Photoshop CC Collection 2016
قیمت: 0 تومان
14,000 تومان
فیلم آموزش طراحی قوس معکوس در نرم افزار Civil 3D مطابق نشریه ۴۱۵
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 0 تومان
10,000 تومان
آموزش جامع سیویل تری دی Civil 3D 2017 -
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 30,000 تومان
30,000 تومان
فیلم آموزش نرم‌افزار داینامو
قیمت: 0 تومان
27,000 تومان
فیلم آموزش جامع نرم افزار Tekla Structure با محوریت BIM (مقدماتی)
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 105,000 تومان
94,500 تومان
فیلم آموزشی طراحی کف های پیش تنیده با نرم افزار ETABS و SAFE 2016
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 200,000 تومان
200,000 تومان
نام محصول: محاسبات تاسیسات ساختمان با نرم افزار RevitMEP نوع محصول: DVD زمان: 47:15 محتوا: شامل 7 پکیج آموزشی به همراه فایل معرفی محصول فرمت: .mp4 مدرس: زهره یوسفی مخاطب: مهندسان معماری، عمران و مکانیک – پیمانکاران و مدیران پروژه و دانشجویان علاقمند
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 36,000 تومان
36,000 تومان
آموزش جامع معماری در 3Ds Max
قیمت: 0 تومان
23,000 تومان
آموزش کاربردی مفاهیم ضربه قوچ در WATER HAMMER
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 14,000 تومان
14,000 تومان
مدل سازی گروه شمع تحت بارگذاری جانبی با ABAQUS 2017- محاسبه ظرفیت باربری
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 40,000 تومان
40,000 تومان
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
s18
پکیج فیلم آموزش کنترل ارتعاشات سازه شامل طراحی میراگر ها و جداساز ها با SAP به همراه طراحی میراگر با MATLAB
قیمت: 681,000 تومان
681,000 تومان
آموزش AutoCAD 2015
قیمت: 0 تومان
25,000 تومان
مدل سازی، تحلیل و طراحی پل ها با CSIBridge
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 25,500 تومان
25,500 تومان
آموزش پیشرفته AUTOCAD 2017 - Part 2
قیمت: 0 تومان
15,800 تومان
پروژه های كاربردی در SAFE14x-12x
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 45,000 تومان
45,000 تومان
فیلم ورکشاپ حضوری نرم افزار OpenSees مهندس منتظری
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 492,000 تومان
492,000 تومان
مدل سازی تونل به صورت دوبعدی- روش TBM‌ با ABAQUS 2017
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 50,000 تومان
50,000 تومان
فیلم آموزش جامع نرم افزار Tekla Structure با محوریت BIM (مبتدی)
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 200,000 تومان
180,000 تومان
آموزش رویت Revit Architecture 2017
قیمت: 0 تومان
30,000 تومان
تحلیل استاتیکی سد خاکی در ABAQUS
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 35,000 تومان
35,000 تومان
صفحه بندی و چاپ
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 36,000 تومان
36,000 تومان
فیلم آموزش متوسط ABAQUS ، قابل استفاده برای همه گرایش های عمران
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 250,000 تومان
250,000 تومان
Arc GIS Collection
قیمت: 0 تومان
6,000 تومان
Revit 2017- 64Bit
قیمت: 0 تومان
14,000 تومان
آموزش سطح متوسط ABAQUS 2017- رشته ژئوتکنیک
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 135,000 تومان
121,500 تومان
بسته آموزش مقدماتی Revit Architecture
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 364,000 تومان
364,000 تومان
آموزش مقدماتی ABAQUS 2017- رشته ژئوتکنیک
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 110,000 تومان
99,000 تومان
آموزش رویت آرشیتکچرREVIT 2017
قیمت: 0 تومان
30,000 تومان
3D Modeling Tools
قیمت: 0 تومان
14,000 تومان
AUTOCAD COLLECTION +2015 +2016 +2017
قیمت: 0 تومان
14,000 تومان
فیلم آموزش کنترل ستون های غیرباربر جانبی
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 30,000 تومان
30,000 تومان
پکیج آموزشی Rhino
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 180,000 تومان
180,000 تومان
فیلم آموزش تحلیل و طراحی ساختمانها با استفاده از نرم افزارهای ETABS 2015 , SAFE 2014
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 20 درصد
قیمت: 200,000 تومان
200,000 تومان
آموزش کاربردی نرم افزار SDR map 8.02
قیمت: 6,500 تومان
6,500 تومان
AutoCAD 2017 & LT
قیمت: 0 تومان
6,000 تومان
آموزش تخصصی نرم افزار Naviswork Manager
قیمت: 200,000 تومان
200,000 تومان
آموزش جامع نرم افزار Revit Architecture (همراه DVD)
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 39,000 تومان
39,000 تومان
آموزش نرم افزار opensees
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
قیمت: 200,000 تومان
200,000 تومان
بررسی نفوذپذیری و تراوش در نرم افزار ABAQUS
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 30,000 تومان
30,000 تومان
فیلم آموزش Abaqus - ژئوتکنیک
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
قیمت: 200,000 تومان
200,000 تومان
نا موجود
پروژه‌هاي كاربردي در SAFE14x-12x
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 45,000 تومان
45,000 تومان
خود آموز ENVI  9 ساعت فیلم آموزشی تهیه شده توسط مجرب ترین دانشجویان سنجش از دور دانشگاه تهران کامل ترین منبع در زمینه یادگیری پردازش تصاویر ماهواره ای با نرم افزار ENVI
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 60,000 تومان
60,000 تومان
آموزش برنامه نویسی VBA در اکسل
کلی
فروشگاه
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 23,000 تومان
23,000 تومان
Steel Frame with Infill Panel-Nonlinear Time History Analysis
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 100,000 تومان
100,000 تومان
فروشگاه
تخفیفات دوره ای
پکیج های s1 تا s30
تخفیف 40درصد
S19
پکیج فیلم آموزش نحوه مدلسازی و طراحی سازه با نرم افزار های SAP-ETABS پروژه محور صفر تا صد و کاملا کاربردی
قیمت: 400,000 تومان
400,000 تومان
ام محصول: تهیه ­ی فایل پیش فرض در نرم‌افزار Revit نوع محصول: DVD زمان: 00:53:40 محتوا: شامل 7 فایل آموزشی به همراه فایل معرفی محصول فرمت: .mp4 مدرس: زهره یوسفی مخاطب: مهندسان معماری، عمران و مکانیک – پیمانکاران و مدیران پروژه – تولیدکنندگان تجهیزات و مصالح ساختمانی
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 34,000 تومان
34,000 تومان
آموزش رویت REVIT 2017
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 30,000 تومان
30,000 تومان
راهنمای نرم افزار PERFORM 3D
قیمت: 0 تومان
19,500 تومان
آموزش جامع 2015 - 3ds max _ بخش دوم
قیمت: 0 تومان
38,000 تومان
آموزش جامع گوگل اسکچاپ
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 14,900 تومان
14,900 تومان
بسته آموزش پیشرفته Revit Architecture
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 570,000 تومان
570,000 تومان
راهنمای کامل v.ray2.0
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 32,800 تومان
32,800 تومان
فولاد و بتن در Safe و Etabs
قیمت: 10,000 تومان
10,000 تومان
فيلم آمادگي ورود به حرفه مبحث پنجم (آموزش بند به بند مقررات ملی)
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 15,000 تومان
15,000 تومان
آموزش نحوه مدل سازی آزمایش CD در نرم افزار ABAQUS
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 15,000 تومان
15,000 تومان
آموزش محاسبه ظرفیت باربری مربعی در نرم افزار ABAQUS
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 30,000 تومان
30,000 تومان
نام محصول: مدلسازی سازه های بتنی در نرم افزار Revit Structure نوع محصول: DVD زمان: 01:31:56 محتوا: شامل 13 فایل آموزشی فرمت: .mp4 مدرس: مسعود عابدی مقدم مخاطب: مهندسان معماری، عمران و مکانیک – پیمانکاران و مدیران پروژه – دانشجویان
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 52,000 تومان
52,000 تومان
آموزش رویت توپوگرافی و سایت
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 44,000 تومان
44,000 تومان
فیلم آموزش Piping در Revit MEP
قیمت: 150,000 تومان
150,000 تومان
کاملترین مرجع کاربردی ABAQUS (مقدماتی)
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 48,000 تومان
48,000 تومان
مدلسازی سازه های فولادی و تهیه نقشه های کارگاهی با Tekla Structures (Xsteel)21
فروشگاه
تخفیف 20 درصد
قیمت: 27,000 تومان
27,000 تومان
پله و نرده های پیشرفته
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 42,000 تومان
42,000 تومان
دانشنامه دیجیتال مهندسی معماری (نسخه 7)
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 82,000 تومان
82,000 تومان
آموزش توزیع تنش در خاک تحت بارگذاری نقطه ای
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
آموزشگاه
محتواهای علمی دوره های نرم افزاری
قیمت: 10,000 تومان
10,000 تومان
آموزش تخصصی و کاربردی (Revit MEP (Electrical
قیمت: 150,000 تومان
150,000 تومان
فیلم آموزش طراحی و مدلسازی تقاطع چهار راهی در نرم افزار Civil 3D
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 25,000 تومان
25,000 تومان
آموزش رویت – ساختن انواع کف
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 23,000 تومان
23,000 تومان
نام محصول: آموزش رویت مدلسازی انواع پله نوع محصول: DVD زمان: 01:55:16 محتوا: شامل 23 فایل آموزشی به همراه فایل معرفی محصول فرمت: .mp4 مدرس: زهره یوسفی مخاطب: مهندسان معماری، عمران و مکانیک – پیمانکاران و مدیران پروژه
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 54,000 تومان
54,000 تومان
آموزش پیشرفته AUTOCAD 2017 - Part1
قیمت: 0 تومان
15,800 تومان
فیلم آموزشی از پژوهش تا مقاله (روش هاي مربوط به پژوهش و تحقیق)
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 100,000 تومان
100,000 تومان
تهیه نقشه توپوگرافی با نرم افزار Google Earth
فروشگاه
پکیج های s1 تا s30
قیمت: 10,000 تومان
10,000 تومان
آموزش مدلسازی خرپاها در رویت استراکچر
تخفیفات دوره ای
تخفیف 20 درصد
قیمت: 39,000 تومان
39,000 تومان